Penti reklamında kim oynuyor?

Penti'nin son reklam filminde kim oynuyor? "Ben de varım" sloganıyla çekilen reklam filminin oyuncuları dikkat çekiyor

Google Haberlere Abone ol

Penti'nin "Ben de varım", "Penti, değişime varım" sloganıyla hazırlanan yeni reklam filminde kim oynuyor? İşte Penti reklamında oynayan oyuncu. 

Penti Reklam filminde Zeynep Bastık oynuyor. Peki, Zeynep Bastık kimdir? 

Zeynep Bastık kendi Youtube kanalında hakkında kısmında kendisini şöyle tanımlıyor: 

Merhaba ben Zeynep Bastık. Bilmeyenler için özetle; Hayatımın hatrı sayılır zamanlarından beri şarkı söylüyorum ve artık bu işi canlı canlı kendi evimin terasında, bir zaman sonra belki bir şömine başında, farklı konseptlerle, eşimi dostumu ağırlayıp onları da bu işe alet ederek yapıyoruz. Umarım keyif alırsınız, birlikte eğleniriz :)

İşte Zeynep Bastık biyografisi:

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993 tarihinde Çanakkale'de dünyaya geldi. Üç yaşındayken ailesi İzmir'e taşındı ve orta okul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir. [3]2010'da İzmir'de cover grubu "Jackpot" ile profesyonel müziğe başladı. 2012'ye kadar bu grupla birlikte İzmir, Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerde sahne aldı. Bir süre Anadolu Ateşi'nde dansçı olarak da yer aldı.

Murat Dalkılıç'ın "Lüzumsuz Savaş" adlı şarkısına vokalistlik yaptı ve Dalkılıç'ın vokalistliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç'ın desteğiyle ilk teklisi "Fırça"yı 2014 yılında yayınladı. Ardından Dalkılıç'ın vokalistliğini bırakıp solo kariyerine devam etti. Rapçi Ezhel'in "Felaket" adlı şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakaladı.

Bu cover dışında Fikri Karayel, Harun Kolçak, Ümit Sayın isimlerin şarkılarını seslendirdi ve YouTube üzerinden yayınladı. Bu coverlar tanınmasında etkili oldu.[5][6] Anıl Piyancı ile birlikte 2019'un Haziran ayında "Bırakman Doğru Mu?" isimli bir single yayımlandı. Ayrıca Adı Mutluluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerde rol aldı.

2019'da Adidas'ın 2020'de ise Elidor'un reklam yüzü oldu.

İşte Zeynep Bastık'ın oynadığı son Penti reklamı:

Yorumlar