Öz Erciş Seyahat kimin, Öz Erciş'in sahibi kimdir?

Öz Erciş Seyahat kimin, Öz Erciş'in sahibi kimdir soruları yolcuların namaz molasına olumsuz cevap vermesi üzerine bir kez daha gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol
Öz Erciş Seyahat kimin, Öz Erciş'in sahibi kimdir?

Öz Erciş Seyahat firmasının yolcularının namaz molası talebine karşılık, "Laikliğe aykırı" şeklindeki ifadelerle olumsuz karşılaması tepkilere neden oldu.

Öz Erciş Seyahat otobüs şoförlerinin bu kararı sosyal medyada büyük tepki çekince, "Öz Erciş Seyahat kimin, Öz Erciş'in sahibi kimdir?" soruları da merakla sorulmaya başlandı.

ÖZ ERCİŞ SEYAHAT KİMİN, ÖZ ERCİŞ'İN SAHİBİ KİMDİR?

Erciş Seyahat efsanesi Öz Erciş Seyahat olarak tekrar geri döndü. Öz Erciş Seyahat son model otobüslerle 20.06.2006 tarihinden itibaren hizmet vermeye baslamıştır.

Firma Yiğit Ailesi tarafından kurulmustur. 2006 yılında aylık 7.500 yolcu kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan firmamız, şuan da 34.000 yolcu kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ve dürüst hizmet parolasıyla yola çıkan firmamız, kısa zaman içinde bu hizmet anlayışı meyvesını vermiş, halkımızın beğenisini kazanarak araç filosunu büyütmüş, aynı orantıda hizmet ağını genişletmiştir. Sürekli olarak araç filosu yenilenmiş, eskiyen araçların yeri yeniler ile doldurulmuştur.

Aynı zamanda yenilikleri takip etmiş, bölgede yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Uydu yayını hizmetini tüm araç filosunda uygulayan bölgedeki ilk firma olmuştur.

Koltuk arkası tv hizmetini tüm araç filosunda uygulayan bölgedeki ilk firma olmuştur. Yenilikler aynı anda tüm araç filosuna uygulanarak kalite standart ı sağlanmıştır.

Firma Yönetimi

Seracettin YİĞİT (Yönetim Kurulu Başkanı)

Hakan YİĞİT (Yönetim Kurulu Üyesi)

Necmettin YİĞİT (Yönetim Kurulu Üyesi)

Nizam YİĞİT (Genel Müdür)

Yorumlar