Okan Buruk hasta mı, sağlık sorunu nedir?

Okan Buruk hasta mı, sağlık durumu nasıl soruları milli takımın başına getirileceği söylentilerinden sonra gündem olmaya başladı. Milli Takımın başına getirilecek isimler arasında adı geçen Okan Buruk hakkında çeşitli iddialar dolaşmaya başladı.

Google Haberlere Abone ol

Teknik Direktör Okan Buruk hasta mı, sağlık durumu nasıl soruları milli takımın başına getirileceği söylentilerinden sonra gündem olmaya başladı. 

Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş'in görevden alınmasından sonra yerine gelecek isimler arasında adı önce çıkan kişi Okan Buruk olmuştu. Okan Buruk'un adının gündeme gelmesinden sonra bir de, "Okan Buruk hasta mı" soruları da gündeme gelmeye başladı. 

Okan Buruk hasta mı?
Okan Buruk

 

Sorunun gündeme gelmesinin asıl nedeni, milli takım teknik direktörlüğünü reddettiği yönündeki iddialar oldu. 

İddiaya göre, Okan Buruk, sağlık sorunları sebebiyle Milli Takım teknik direktörlüğü görevini reddetti. Ancak bu iddia henüz doğrulanmazken; iddia nedeniyle ünlü ismin sağlık sorununun ne olduğu merak edilmeye başlandı.

Okan Buruk'un bilinen herhangi bir hastalığı veya rahatsızlığı yoktu; ancak 2011 yılında eşiyle birlikte bir trafik kazası yaşadıkları biliniyor. Kazadan ikisi de hafif yaralı olarak kurtarılmış, hastanede bir süre tedavi olduktan sonra taburcu olmuşlardı.

Eski millî futbolcu ve teknik direktör Okan Buruk 19 Ekim 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.

Kendisi gibi futbolcu olan Fuat Buruk ile kardeş olan Okan Buruk orta saha mevkiinde forma giydi.

Futbola Büyükçekmece'de yerel bir kulüp olan Karadeniz İdman Ocağı'nda başlayan Okan Buruk'un profesyonel olarak oynadığı kulüpler şöyle:

Sırasıyla Galatasaray, Internazionale Milano, Beşiktaş, Galatasaray, Elazığspor, Gaziantepspor, Sivasspor, Göztepe, Akhisar Belediyespor, Çaykur Rizespor ve İstanbul Başakşehir.

Tecrübeli futbolcu Okan Buruk 3 Temmuz 2007 tarihinde eski Türkiye Güzeli ve model Nihan Akkuş'la evlendi. Okan Buruk-Nihan Akkuş çiftinin Ali Yiğit adında bir oğlu oldu.


 

Yorumlar