Muharrem İnce'yi çileden çıkaran olay

Türkiye gündemini haftalarca "yalan haber"le meşgul eden Rahmi Turan'a "Üzülmesin" şeklinde mesaj gönderdiği ortaya çıkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu mesajıyla Muharrem İnce'yi çileden çıkardığı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Sözcü Gazetesi Yazarı Rahmi Turan arasındaki muhabette Muharrem İnce'yi çileden çıkardı. 

Türkiye gündemini günlerce meşgula eden "yalan haber"in yazarı Rahmi Turan'a mesaj göndererek, "Üzülmesin" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu tavrı olayın asıl mağduru olan Muharrem İnce'yi çileden çıkardı.

Ahmet Hakan, Turan'a gönderilen mesajın CHP'li İnce'yi çileden çıkardığını söyledi.

Hakan'ın bugünkü köşesinde yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Rahmi Turan, üç gün önce köşesinde şunu yazdı: 'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir gazeteci arkadaşımla ‘Rahmi Bey üzülmesin’ diye haber gönderdi. Teşekkür ediyorum.'

'Ben buna üzülmeyeyim de ne yapayım?'

Muharrem İnce, işte bunu okuyunca tam anlamıyla çileden çıkmış.

Konuyla ilgili olarak şunları söyledi Muharrem İnce:

"İftiraya uğrayan benim, iftiraya uğramama neden olan kişi Rahmi Turan. Genel Başkan iftiraya uğrayana değil de iftiraya kaynaklık eden kişiye ‘üzülme’ diye haber gönderiyor. İşte asıl buna üzüldüm. Hem de çok üzüldüm. Genel Başkan bana ‘Biz Muharrem Bey’i biliriz. Onun Saray kapısına gideceğine ihtimal bile vermeyiz. Söyleyin ona üzülmesin’ diye haber göndermiyor. Ama Rahmi Turan’a üzülmesin diye haber yolluyor. Ben buna üzülmeyeyim de ne yapayım?"

Yorumlar

salıh sayın inçe hala nebeklen orasısenıde yer baykalı nasıl yedılerse senıde yerler onların temelı yemek asmak hızmete karşi çıkmaktır