Müge Anlı Canlı İzle 9 Nisan Cuma

Müge Anlı Canlı 9 Nisan 2021 Cuma yeni konular ve konuklarla ekrana geliyor. Programın geçen bölümünde evlilik vaadiyle dolandırılan eski hostes ile sevgilisi tarafından dolandırıldığını ileri süren evli bir adam konuk olmuşlardı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle 9 Nisan 2021 Cuma günü bölümü yine birbirinden ilginç diyalogların ve konuların yer aldığı program oluyor. Programın geçen hafta Cuma günkü bölümünde evlilik vaadleriyle arabasını, evini ve parasını kaybeden eski bir hostes ile; yine aynı şekilde sevgilisi tarafından dolandırıldığını ileri süren evli bir adamın anlattıkları konuşuldu. Müge Anlı Canlı İzle 7 Nisan 2021 Çarşamba neler oldu?

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Programın dünkü bölümünde iki haftadır kayıp olan Taksici İsmail Çanakçı'nın akibeti sorgulanırken, 40 gündür kayıp olan Emel ve arkadaşının ise izi bulundu. Kayıp kadınlar canlı yayında telefona bağlandı.

Yeni bölümde Cuma günü aramalarına başlanan Şahap Örcün'ün akıbetiyle ilgili sorgulamalar devam ediyor. Adana'nın Çatalan Köprüsü'nden düştüğü veya atladığı ileri sürülen kayıp şahsı arama çalışmaları devam ediyor. Yakınları Şahap Örcün'ün borçları nedeniyle kayıplara karışmış olabileceğini de belirtiyor.

İşte detaylar: Programın geçen bölümünde eniştesi tarafından tecavüze uğradığını söyleyen bir kişinin açıklamalara gündeme bomba gibi düşmüştü. 

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Programın en son bölümünde üzerinde durulan ana konu Mervenur Polat'ın akıbeti oldu. Polat'ın cinayete kurban gittiği, şüphelilerin ise kimler olduğu biliniyordu. Yapılan araştırma ve soruşturmalar sonucunda Polat'ın cansız bedeni şüpheli kişinin de alakalı olduğu bir alanda gömülü bulundu. 

Öte yandan, dünkü yayında 4 gündür kayıp olan genç kaz aynı gün içinde bulundu. Genç kız ile birlikte kaçtığı erkek arkadaşı canlı yayında ailesiyle bir araya geldi.

CANLI YAYINDA İTİRAF

Müge Anlı'nın geçen haftaki programında uzun süredir kayıp olan 3 çocuk annesi Güldane Biçer'in akıbeti damgasını vurmuştu. Olayın ilginç tarafı ise kayıp kadının akrabaları tarafından kadının eşinin şüpheli olarak gösteriliyordu; şüpheler de haklı çıktı. Akrabaları, Güldane'nin eşi tarafından kaybedildiğine inanıyordu.

Eşi ise bunun için bir gerekçesinin olmadığını belirterek suçlamaları reddediyordu. Ancak yapılan baskılı soruşturmalar ve araştırmalar kocanın katil olduğunu ortaya koydu. Koca sonunda cinayeti işlediğini itiraf ederek karısını gömdüğü yeri de güvenlik güçlerine göstermişti. Katilin canlı yayındaki soğuk kanlı halleri ise izleyenleri bir kez daha şoke etmişti.  

Güldane Biçer'in eşi Osman Biçer ise eşinin birilerine kaçtığını belirterek, onun kaybından 6 ay sonra boşanma davası açmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı İzle 24 Şubat Çarşamba

Güldane Biçer 17 Eylül 2011 tarihinde kaybolduktan sonra bir daha da kendisinden haber alınamıyordu. Eşi, karısının telefonda başkalarıyla görüştüğünü öğrendiğini söylüyordu; ancak öğrendikten sonra ne yaptığını ise söylemiyordu. Sonunda eşini öldürdükten sonra Büyükeçekmece Gölü çevresinde ıssız bir araziye gömdüğü ortaya çıkmıştı.

TERLİKLER HAVADA UÇUŞTU

 

İşte Müge Anlı'nın bugünkü programında gelen cinayet itirafı:

 

 

 

MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ ŞÖYLE: