Müge Anlı Canlı İzle 2 Temmuz Cuma

Müge Anlı Canlı İzle 2 Temmuz 2021 Cuma Canlı İzle yeni konuklarla ekrana geliyor. Türkiye'nin yakından takip ettiği Necla ve Metin Büyükşen çiftinin ölümüyle ilgili soruşturmada hala bir yol alınamadı. Cinayet şüphelisi olarak görülen evlatları ise diğer evlatlarıyla bir araya geldi.

Müge Anlı canlı izle 2 Temmuz 2021 Cuma canlı izle bölümü yine birbirinden ilginç diyalogların ve konuların yer aldığı program oluyor. Programın en son Cuma günkü bölümünde bir kez daha Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayetiyle ilgili gelişmeler damgasını vurdu. Cinayetle suçlanan evlatlar ve babalarının gerçek katillerini bulmak isteyen diğer evlat ekranda tartışıyor. Öte yandan cinayet günlerinde olayı soruşturan Jandarma eri de stüdyo da tartışmalara dahil olmuş durumda. 

Müge Anlı Canlı İzle 28 Haziran Pazartesi
Necla ve Metin Büyükşen cinayeti tartışılıyor

 

ESKİ BÖLÜMLER

En son geçen hafta Çarşamba günü ekrana gelen programda 17 yıl önce evlatlık verilen iki kardeşin akıbetleri sorgulanmaya başlanmıştı. Müge Anlı Canlı İzlemek isteyenler için canlı izleme linki yazının en altında yer alıyor. Müge Anlı son bölüm full tek parça izlemek isteyenler ise yayın sonrasında verilen linke tıklayarak izleyebilir. 

Programın geçen hafta Cuma günkü bölümünde 88 yaşındaki Fadime Aslan'ın gelinleri tarafından darp edilmesiyle alakalı görüntüler Türkiye'yi şoke etti. Manisa'da yaşanan olayın failleri programa konuk olmuşlardı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hemen hemen her gün yeni bir olay aydınlatılıyor.

 

Programda hergün birbirinden ilginç konular ele alınıyor.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Programın dünkü bölümünde iki haftadır kayıp olan Taksici İsmail Çanakçı'nın akibeti sorgulanırken, 40 gündür kayıp olan Emel ve arkadaşının ise izi bulundu. Kayıp kadınlar canlı yayında telefona bağlandı.

Yeni bölümde Cuma günü aramalarına başlanan Şahap Örcün'ün akıbetiyle ilgili sorgulamalar devam ediyor. Adana'nın Çatalan Köprüsü'nden düştüğü veya atladığı ileri sürülen kayıp şahsı arama çalışmaları devam ediyor. Yakınları Şahap Örcün'ün borçları nedeniyle kayıplara karışmış olabileceğini de belirtiyor.

İşte detaylar: Programın geçen bölümünde eniştesi tarafından tecavüze uğradığını söyleyen bir kişinin açıklamalara gündeme bomba gibi düşmüştü. 

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Programın en son bölümünde üzerinde durulan ana konu Mervenur Polat'ın akıbeti oldu. Polat'ın cinayete kurban gittiği, şüphelilerin ise kimler olduğu biliniyordu. Yapılan araştırma ve soruşturmalar sonucunda Polat'ın cansız bedeni şüpheli kişinin de alakalı olduğu bir alanda gömülü bulundu. 

Öte yandan, dünkü yayında 4 gündür kayıp olan genç kaz aynı gün içinde bulundu. Genç kız ile birlikte kaçtığı erkek arkadaşı canlı yayında ailesiyle bir araya geldi.

CANLI YAYINDA İTİRAF

Müge Anlı'nın geçen haftaki programında uzun süredir kayıp olan 3 çocuk annesi Güldane Biçer'in akıbeti damgasını vurmuştu. Olayın ilginç tarafı ise kayıp kadının akrabaları tarafından kadının eşinin şüpheli olarak gösteriliyordu; şüpheler de haklı çıktı. Akrabaları, Güldane'nin eşi tarafından kaybedildiğine inanıyordu.

Eşi ise bunun için bir gerekçesinin olmadığını belirterek suçlamaları reddediyordu. Ancak yapılan baskılı soruşturmalar ve araştırmalar kocanın katil olduğunu ortaya koydu. Koca sonunda cinayeti işlediğini itiraf ederek karısını gömdüğü yeri de güvenlik güçlerine göstermişti. Katilin canlı yayındaki soğuk kanlı halleri ise izleyenleri bir kez daha şoke etmişti.  

Güldane Biçer'in eşi Osman Biçer ise eşinin birilerine kaçtığını belirterek, onun kaybından 6 ay sonra boşanma davası açmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı İzle 24 Şubat Çarşamba

Güldane Biçer 17 Eylül 2011 tarihinde kaybolduktan sonra bir daha da kendisinden haber alınamıyordu. Eşi, karısının telefonda başkalarıyla görüştüğünü öğrendiğini söylüyordu; ancak öğrendikten sonra ne yaptığını ise söylemiyordu. Sonunda eşini öldürdükten sonra Büyükeçekmece Gölü çevresinde ıssız bir araziye gömdüğü ortaya çıkmıştı.

TERLİKLER HAVADA UÇUŞTU

 

İşte Müge Anlı'nın bugünkü programında gelen cinayet itirafı:

 

 

 

MÜGE ANLI CANLI İZLEME LİNKİ ŞÖYLE: