Müge Anlı kaç yaşında, aslen nerelidir, asıl mesleği nedir?

Müge Anlı aslen nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? Anlı yaptığı televizyon programıyla son yılların en çok konuşulan televizyon simalarından biri oldu. Programında yıllarca polisin çözemediği cinayetleri çözen Müge Anlı, hem polisi hem gazetecileri birçok alanda geride bırakmış durumda.

Google Haberlere Abone ol

Müge Anlı aslen nerelidir, kimdir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? İşte Müge Anlı hakkında merak edilen bilgilerden bazıları: 

Müge Anlı aslen Trakya kökenlidir.

46 yaşındadır.

Müge Anlı'nın asıl mesleği gazeteciliktir.

İşte Müge Anlı'nın biyografisi:

Müge Anlı aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde istanbul'da dünyaya gelen televizyon suncu ve gazetecidir.

Anlı gazetecilik hayatını akademik olarak başladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde mesleğe başlayan Müge Anlı, yüksek lisansını hukuk üzerinden yaptı. Televizyon hayatına ise magazin alanından giren Müge Anlı, bir süre Kanal D'de çalıştı.

Müge Anlı magazin haberciliğini bıraktıktan sonra Dobra Dobra isimli programa başladı. Daha sonra da gündüz kuşağı programlarının en çok konuşulanı olacak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başladı. 

Anlı, "Mektubunuz Var" isimli bir programla yakınlarını kaybeden aileleri buluşturuyordu. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında ise yıllarca çözülemeyen faili meçhul cinayetler, esrarlı olaylar, birbirini  kaybeden aile bireyleri ve çeşitli konuları ele almaya başladı. Bu programda bazen yıllarca çözülemeyen bir cinayet çözülüyor, bazen de onyıllar boyunca birbirini bulamayan kayıplar birbirlerine kavuşuyor. 

Programın yer yer ülke güdem belirleyen program olduğu da oluyor.

Müge Anlı Burhan Akdağ ile evliliğinden bir kız çocuğu sahibidir. Çift 2008 yılında boşanmıştı.

Müge Anlı son olarak Atv'de "Müge Anlı ile Tatlı Sert" isimli gündüz kuşağı programını sunuyordu.

Programın sezon finali yapmasından sonra ise yine aynı kanalda yayınlanmaya başlayan "Güven Bana" yarışmasının sunuculuğunu yapmaya başladı.

Yarışma hafta içi her perşembe akşam saat 20.00'de yayınlanıyor.

 

Kaynak: Son Haberler

Yorumlar

Özgür Nereli peki sizin
Özgür Nereli peki sizin