Möllers balık yağı kullananlar ve yorumları

Möllers balık yağı kullananların yorumları ve deneyimleri yeni kullanacaklar için fikir veriyor.

Google Haberlere Abone ol

Balık yağı markası Möllers balık yağı kullananların yorumları ve deneyimleri yeni kullanacaklar için fikir veriyor.

Möller's Omega 3 Balık Yağı 250 ml

Möller's Omega 3 Balık Yağı

Möllers balık yağı
Möllers balık yağı

 

Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA), A,D ve E vitaminleri içeren balık yağıdır.
 
* Zengin ve güçlü içeriklidir.

* Saflığı ve kalitesi garantilidir.

* Doğal tutti frutti tadıyla benzersizdir.

* Lezzetli tadı ile ödüllendirilmiştir.

* Kimyasal (yapay) aroma ve koruyucu içermez.

* Kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

* Klinik araştırmalar ile desteklenmiştir.

* Sağlığa zararlı olabilecek maddelerden "Moleküler distilasyon” yöntemiyle arındırılarak saflaştırılmış, yüksek kalite, saflık ve tazelikte korunmaktadır.

* Avrupa’nın en bilinen markalarından biridir.

* Norveç’te üretilmektedir.

* Cam şişede sunulmaktadır.

İçeriği:
 
5 ml'de (1 tatlı kaşığı)'nda;
 
Omega-3 yağ asid  1200 mg

DHA 600 mg

EPA 400 mg

Vitamin E 10 mg % 83

Vitamin A 250 µg % 31

Vitamin D 10 µg % 200

Ürüne diyecek sözüm yok gerçekten harika. Ancak “esyu kozmos” satıcısından aldığıma bin pişmanım. Acil ihtiyacım olduğu için fiyat farkı olmasına rağmen sırf ‘aynı gün kargo’ diye “esyu kozmos” satıcısından aldım. Ancak 4 gün sonra kargolayabildi. Sebep olarak da tedarik ettiğini sunuyor. Yani tedariğinde olmayan ürünü aynı gün kargo ile satmak da ayrı bir fırsatçılık o zaman. Satıcı seçiminizi ona göre yapın.

 

Piyasada balık yağı adı altında satılan bir çok ürünün aslında balık yağıyla hiç ilgisi yok malesef. Ürünün saf balık yağı olması, DHA ve EPA oranlarının yüksek olması çok önemli... Oğlum için tercih ettiğim bu ürünü herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çünkü gereken kaliteli bir ürün, haliyle pahalı fakat alacaksanız iyi bir ürün alın, hiç işe yaramayan bir ürünü ucuz diye almaktansa bence hiç kullanmayın daha iyi... çünkü Çocuklarımız her şeyden daha kıymetli...

 

Eczacimin ozel tavsiyesi uzerine almistim.Hicbir cocuk doktoru tavsiye etmedi.Eczanelerde guvenlik serit ve ortulerine saygi duymakla birlikte bu nedenden dolayi hepsiburada uzerinden siparis verdim.Gorselleri incelersiniz diye ekledim.Bagisiklik ve gelisim icin Omega 3 takviyesi onemli haftada iki kere balik yense de.Tuketicilerin dikkat etmesi gereken yas siniri. Eski sisede 4 iken uygulama uzerinden verdigimden 3 yas kullanimi icin uygun oldugunu gordum.Bu benim icin mukemmel oldu.Ambalaji urunu acikliyor ve eczaneden aldigimda olcek yoktu.Hepsiburada uzerinden verdigim siparisten olcek cikti eger yetiskin kullanmiyacaksa tatli kasigi ile verebilirsiniz ama bir sipariste olcek suruba dahilse paket icinden cikmali!!!Inceleyin,karsilatirin,fiyati da cok makul guvenli alisverisin adresi HEPSIBURADA;)

 

Ürün çocuklarıma kullandığım bir ürün. Çocuklarım severek içiyor. Kaliteli bir ürün. Fakat ben bu kadar özensiz paketlemeyi daha önce sanırım hiç görmedim. Ürün siparişimde beraber aldığım kitaplarla birlikte kargo posetinin içine kutusuyla beraber konmuş. Ürünün koruyucu bir ambalaja sarılmasıni geçtim kutusunun ağzı bile bantlanmamis. Haliyle kutu açılmış. İlk önce boş kutuyu sonra ürünü çıkardım poşetten. Ürün bence çok büyük bir şans eseri kırılmamış sadece kapağı zarar görmüş. Ürünü basit bir koruyucu ambalaja koymak bu kadar zor olmamalı. Üstelik satıcı hepsiburada.

 

2 gün içinde teslim edildi. Bu markayı internette Norveç orjinal sitesi de dahil iyice inceleyerek satınaldım. Marka gerçekten güvenilir, elime bugün geçti, tadına bakıp daha da ikna oldum ve 2 adet daha sipariş verdim. Omega 3 diye satış yapan binlerce marka var ve binlerce ton Omega 3 yağı satılıyor. Ama bu yağ Morina balığının karaciğerinden üretiliyor... Sizce dünyada üretilen yağ kadar morina balığı varmı. O neden ile her Omega 3 yağı diye satılanlara güvenmeyin.

 

Arkadaşlar ben sizin yerinize uzun uzun araştırdım. Eskiden profesyonel spor yaparken kullanmadığım marka kalmadı. ÜRÜN HAKKINDA; 1. En önemli özelliği tri. formda olması 2. ise en yüksek içerik Möller'de var ve vitaminleri cabası. İnternettede bayağı araştırdım. Etil ester alayı. Ama Möller tam tri. formda. En iyi dediğiniz marka bile %20 işlerken vücudunuza Möller %60 işliyor. Zaten bu konuları bilen ve araştıran şu anda ne yazdığımı direk anlar. Paraya kıyıp Möller alın. Vitaminde mineralde ucuza kaçabilirsiniz ama Omega 3'te ucuza kaçmayın sizden ricam.

 

Bizler balık yağından dağ tepe koşarak kaçardık. Çocuğum içiyor. bayıldığını sanmıyorum ama içmem diye kaçmıyor. Öğürmüyor. ilk etapta güzel kokuyor. Ama bir yerlere bulaştı mı kokusu 2 gün geçmiyor. Sonuçta balık yağı. Ben de çocukluk kabusum olsa da denedim. Ağızda oyalamadan yutulursa zorlanmadan içilir. Neden bu kadar tadını yazdım. E balık yağı. Şurup haptan iyi diye okumalar yaptım. Marka belli Norveç markası. Alırken hep bunu sordum ulan içmesse çocuk diye. Bence deneyin içme ihtimali yüksek.

 

Ürünün EPA ve DHA değerleri yüksek. Saflaştırma prosedürünün de iyi olduğunu düşünüyorum. Köklü ve Avrupa firması. Balık yağı tadı hafif de olsa geliyor ama oğlumuz içiyor. İthal olduğu için miktarına göre biraz pahalı olduğunu düşünüyorum. Kargo çok hızlıydı ve paketleme çok iyiydi. Teşekkürler.

 

Yorumlar