Mobiett neden çalışmıyor? Nedeni belli oldu

Mobiett kullanan İstanbul'daki toplu taşıma yolcuları bu aralar uygulamanın neden çalışmadığını merakla sorgularken sorunun nedeni son anda anlaşıldı.

Google Haberlere Abone ol
Mobiett neden çalışmıyor? Nedeni belli oldu

Mobiett neden çalışmıyor, uygulama çöktü mü yoksa başka bir nedenden dolayı mı çalışmıyor soruları İstanbul'da toplu ulaşım kullanan vatandaşlar tarafından bu aralar merakla soruluyor. Her gün İETT araçlarını takip etmek için kullanılan Mobiett uygulaması son günlerde artık hizmet vermemeye başladı. Uygulamaya girenler karşılarında çalışmayan bir sistem buldu. Bu durum kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Peki, Mobiett'ye ne oldu, neden çalışmıyor?

MOBİETT NEDEN ÇALIŞMIYOR? BELLİ OLDU

Mobiett'nin çalışmama nedeni belli oldu. Uygulama, uzun yıllardır hizmet veriyordu. Ancak İETT tarafından yapılan son dakika açıklamasında artık bu uygulamanın kullanılamayacağı ifade edildi. Nedeni ise onun yerine yeni bir uygulamanın hizmete alınması oldu.

Mobiett'nin yerine uygulama konulan yeni platformun adı ise "Otobüsüm Nerede" uygulaması oldu.

Mobiett kullanmak isteyip de kullanamayanlar Otobüsüm Nerede uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanabilirler.

İETT'den yapılan açıklamada, "Mobiett'nin yerine alan yeni uygulamamız Otübüsüm Nerede'yi AppStore ve Google Play'den hemen indirerek Mobiett'nin tüm imkanlarına ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz" denildi.

 

Yorumlar