MI Account nedir, nasıl kullanılır, ne işe yarıyor?

MI Account konusunda son dönemlerde meraklı sorular artmaya başladı. Özellikle de Çin menşeili dünyaca ünlü Xioami akıllı telefon kullananlar bu soruları daha çok soruyor. Peki, MI Account nedir, nasıl kullanılır, ne işe yarıyor?

Google Haberlere Abone ol
MI Account nedir, nasıl kullanılır, ne işe yarıyor

MI Account nedir, nasıl kullanılır, ne işe yarıyor soruları şimdilerde dünyaca ünlü Xioami markasına ait akıllı cep telefonlarını kullananlar tarafından merakla soruluyor. Başta Google, Apple gibi markaların uzun zamandır sundukları hizmetlerin benzerini vermeye başlayan Xioami'nin yeni hizmetlerinden biri MI Account oldu. Peki, MI Account nedir, nasıl kullanılır, ne işe yarıyor?

MI ACCOUNT NEDİR, NASIL KULLANILIR, NE İŞE YARIYOR?

Mi Cloud, Xiaomi kullanıcıları tarafından kullanılan bir bulut hesabı olarak bilinmektedir. Mi Cloud hesabında kullanıcılara özel olarak bir depolama alanı sunulmaktadır. Mi Cloud hesabı kullanılması için Xiaomi cihazına sahip olunması şart değildir. Kullanıcılara Mi Cloud hesaplarında 12 gb ücretsiz depolama alanı verilmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

Mi cloud hesabı, Xiaomi tarafından sunulan bir bulut depolama alanıdır. Kullanıcılara ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Ücretsiz bir şekilde depolama alanından yararlanmak isteyen kullanıcılara ise 12 gb bir alan verilmektedir.

MI ACCOUND NASIL KULLANILIR?

Mi hesabı, kullanıcılara özel olarak sunulmakta olan bir bulut depolama hizmetidir. Bulut hesabı, verilerinizi yedeklemek için kullanabileceğiniz bir hesap olma özelliğine sahiptir. 12 gb ücretsiz depolama alanını kullandıktan sonra, veri yedeklemeye devam edebilmek için ücretli planlardan da satın almayı tercih edebilirsiniz. Yedekleme yapmak için kullanıldığını söylemek de mümkün olmaktadır. Mi hesabı sıklıkla tercih edilmekte olan bir depolama alanıdır.

Mi cloud hesabınızı kullanabilmek için öncelikli olarak kendinize bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra ise Mi Hesabı ile oturum aç seçeneğine basarak oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra ise size özel olarak ayrılan ücretsiz 12 gb alanı, kullanmaya başlayabilirsiniz. Xiaomi Mi hesabını kullanmaya başlamak için yapmanız gereken; bir hesap oluşturmak ve oturum açmak olmalıdır.


 

Yorumlar