Metin Özkan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında?

Metin Özkan kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? Televizyon ekranlarında son dönemlerde görüşlerine en sık başvurulan isimler arasında yer alan Metin Ozkan, MHP'ye yakınlığıyla biliniyor.

Google Haberlere Abone ol

Metin Özkan kimdir aslen nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? Metin Özkan, gazeteci kimliğinin yanısıra MHP'li olmasıyla bilinir. Hatta MHP'den milletvekili adayı olduğu da biliniyor.

Gazeteci ve yorumcu Metin Özkan aslen Yozgatlı'dır.

54 yaşındadır. 

Bengütürk TV genel yayın yönetmeni olarak görev yapıyor.

Metin Özkan 1964 yılında Yozgat'ta dünyaya geldi. 

25 yıllık meslek hayatında birçok gazete ve televizyonun Ankara temsilciliği ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Sürekli basın kartı sahibi olan Metin Özkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı olarak görev yapıyor. 

Metin Özkan 7 Haziran 2015 seçimlerinde MHP'den milletvekili adayı oldu.

Metin Özkan, 2015 yılında katıldığı bir televizyon programında takındığı tavır ve kullandığı üslup rahatsızlık yaratmıştı. Haber Türk tv'te katıldığı bir programda, "Çantasında 3 bin kişilik şerefsizler listesi var" emiş büyük tepki toplamıştı.

Metin Özkan en son TV100 kanalında katıldığı programda Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ hakkındaki iddialarıyla gündeme geldi. Özkan, Özdağ'ın kendi öğrencilerine tacizde bulunduğunu belirterek belge göstermişti. 

İşte Metin Özkan'ın Selçuk Özdağ hakkındaki iddiaları: 

Kaynak: Son Haberler

Yorumlar