Merve Taşkın sevgilisi kimdir? Eski hali, nerelidir, kaç yaşında?

Merve Taşkın'ın son günlerde gündem olmasıyla birlikte sevgilisinin kim olduğu da merakla soruluyor. Sosyal medya fenomeninin kısa sürede kendinden söz ettirmesi sonrasında özel hayatı da merak konusu oldu. İşte Taşkın hakkında merak edilen bilgilerden bazıları:

Google Haberlere Abone ol
Merve Taşkın sevgilisi kim? Eski hali, nerelidir,

Merve Taşkın sevgilisi var mı, kimdir, eski haline dair resimler var mı soruları hayranları tarafından merakla sorulurken sosyal medya fenomeninin son günlerde neden gündem olduğu da merak ediliyor.

MERVE TAŞKIN SEVGİLİSİ KİM?

Merve Taşkın, 21 Ocak 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 25 yaşında olan fenomen, sosyal medyadaki cesur paylaşımlarla tanınıyor. Twitter'da birçok kez gündeme gelen Merve Taşkın, geçtiğimiz yıllarda yaptığı bir paylaşımla adını duyurdu.

Merve Taşkın'ın sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

AYLIK KAZANCI NE KADAR?

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Onlyfans üzerinden aylık gelirinin ne kadar olduğunu açıkladı. Ayda 100 bin dolar kazandığını fakat bu miktarın kendisine yetmediğini söyledi.

MERVE TAŞKIN NEDEN YARGILANDI?

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, OnlyFans isimli platformdaki müstehcen paylaşımlarından dolayı 12 Ocak tarihinde avukatları Feyza Altun ve Emrah Karatay ile birlikte ilk defa hakim karşısına çıktı. 26 Ocak günü görülen davada mahkeme, Merve Taşkın'ın beraatine karar verdi.

TEŞHİRCİLİK SUÇLAMASINDAN BERAAT ETMİŞTİ

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın, sosyal medyada teşhircilik yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada beraatine karar verilmişti.

İstanbul 55. Asliye Ceza Mahkemesi'nde ikinci celsesi görülen duruşmaya, tutuksuz sanık Merve Taşkın avukatları Feyza Altun ve Emrah Karatay birlikte katılmıştı.

Kendisine söz verilen sanık Merve Taşkın, beraatini talep etmiş ve mahkeme, "Müstehcenlik" suçundan dava açılmışsa da atılı suçun unsurları oluşmadığından Merve Taşkın'ın beraatine karar vermişti.

Merve Taşkın sevgilisi kim? Eski hali, nerelidir, kaç yaşında?

Merve Taşkın

 

Instagram ve Twitter hesabı bulunan güzel fenomen, atmış olduğu twitler ve yapmış olduğu paylaşımlar ile beraber kısa süre içerisinde büyük bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Beşiktaş takımımızın Porto'yu yenmesinden sonra paylaşmış olduğu fotoğraf ile beraber bir süre gündemde kalan kişi olmuştur.

Son dönemde özellikle Bakirelik ile ilgili Instagram hesabından paylaştığı yazı ile de çok konuşulan Merve Taşkın, bu konuda çeşitli açıklamalar yapmıştır.Biyografi.biz Yapmış olduğu bu açıklamaya bazı sosyal medya kullanıcıları tepkisini dile getirmiştir.

Ailesi ve eğitim durumu hakkında pek bilgi sahibi olamadığımız ünlü fenomen, son zamanlarda sık sık yabancı ülkeleri gezmektedir. 

 

Yorumlar