Merve Özbey'den takipçisine sert yanıt

Geçtiğimiz günlerde ünlülerin akın ettiği ve magazin gündeminde geniş yer bulan kına gecesi ile çok konuşulan Merve Özbey, sosyal medyada kendisine yöneltilen eleştirilere sessiz kalmayarak sert yanıt verdi. Takipçisinin yorumunu ifşa eden şarkıcı, kimsenin ahını almayın dedi.

Google Haberlere Abone ol

Düğün hazırlıklarına devam eden güzel şarkıcı Merve Özbey, herkesin çok konuştuğu kına gecesinde çekilmiş fotoğraflarına uygunsuz yorum yazan bir takipçisinin mesajını olduğu gibi ifşa ederek, yanıt verdi. 

Kendisine kilosu ile ilgili yöneltilen çirkin yorumu paylaşan şarkıcı Özbey, kimsenin ahını almayın dedi. 

Merve Özbey'e yöneltilen çirkin ifadeler şu şekilde: 'İnsan gelin olcam diye az boğazını tutar merve. Oturda o gıdığına ağla' 

 

Mesajı sosyal medya hesabında yayınlayan Merve Özbey şu cevabı verdi: 

"Songül hanım, ben oturup gıdığıma ağlamak yerine, kalbinizin güzel olması için oturup dua edeceğim. Allah yardımcınız olsun!

Evet alıştım, alıştık bir çoğumuz… Herkesin istediği her şeyi konuşma hakkına sahip olmasına. İlginçtir ki şahsım adına kimseye kötü bir şey söylememeye kötü düşünmemeye çalışırken. Sadece telefon ya da bilgisayar başında insanlarla alakalı yorum yapmak bu kadar kolay olmamalı… Ben insanım kilo alırım, kilo veririm. Bu benim hür iradem. Ama eksikliği ile dalga geçmek günahtır, yapmayın! Ben bu konularla alakalı güçlü olabilirim ama başkası için yapacağınız herhangi bir yorum travma sebebi olabilir. Kimsenin ahını almayın… Günahına girmeyin.

Bu arada evet gıdım var. Ama şükürler olsun ki bir gram haram geçmedi… Saygı ve sevgilerimle."

Yorumlar