Melek sayı nedir, Melek Sayıların anlamları

Melek sayıların anlamı nedir? Melek sayılar neyi ifade eder, nelerdir, nasıl çalışır? İşte Melek sayılar hakkında merak ettikleriniz

Google Haberlere Abone ol

Melek sayılar; belli numerolojik anlamlara atıfta bulunan rehberlik taşımayı amaç eden, melek sayılar olarak isimlendirilen rakamların anlam yüklenmiş halidir. Her bir melek sayının, basit bir miktarın ötesine geçen belirli bir titreşimsel anlamı taşıdığı düşünülmektedir.

MELEK SAYINIZI BULUN

Bu titreşim frekansı, doğada melekler ve diğer göksel varlıkların rezonans ettiği frekanslara benzetilmektedir. Çoğu zaman, koruyucu meleklerin dikkatimizi çekmek istediklerinde, deneyimlerimizde tekrar tekrar ortaya çıkacak olan belirli bir sayı dizisini insanlara gönderdiklerine inanılır. İşte Melek sayılar ve anlamları: 

Melek sayılarının anlamları: 

1 - Bu özgünlük, liderlik ve bağımsızlık sayısıdır. Bu sayı belirdiğinde, hayatınızda yeni ve orijinal bir şeyin başlangıcını işaret edebilir.

2 - Bu, başkalarına karşı işbirliği, ilişki ve duyarlılık sayısıdır ve daha fazla işbirliği yapmanız veya başkalarına karşı daha duyarlı olmanız gerektiğini gösteren bir işaret olabilir.

3 - Maneviyat, yaratıcılık ve kendini ifade etme sayısı. Melekler, bu numarayı size yeni eğlence ve yaratıcılık yolları göstermek için kullanabilir.

4 - Bu, istikrar, iş ve kariyer ile ilişkili sayıdır. Bu sayıyı gördüğünüzde, genellikle kariyer durumunuz hakkında bir uyarıdır.

5 - Macera, heyecan ve daha yüksek bilinçle ilişkili olarak, iyi zamanların yolda olduğuna dair bir işarettir.

ÇİFT SAATLERİN ANLAMI - TERS SAATLERİN ANLAMI 

6 - Bu sayı aile bağları ve sorumlulukları dahil, evle bağlantılı her şeyi temsil eder.

7 - Bu, ruhsal amacınıza uygun olduğunuzu gösteren bir işarettir, çünkü 7 ruhun sayısıdır. İlahi amaçlarla hizalanma fırsatları size açılacaktır.

8 - Bolluk ve maddi refahın sayısı, melekler size daha derin ruhsal amacınızı gerçekleştirirken bu bolluğu nasıl çekebileceğinizi gösteren rehberler gönderiyorlar.

9 - Bu, ruhunuzun daha derin amacının başarısıdır. Kaynaktan, gerçek işinize başlama zamanı geldiğine dair bir işarettir.

11 - 11 numara bir Ana Numaradır ve daha derin sezgilerinizi dinlemeniz gerektiğini gösterir. Yüksek enerjisini titreşiminizi yeni zirvelere çıkaracak biriyle tanışmak üzeresiniz!

22 - Bu, Master Builder'ın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yeteneğinizin olduğunu söyleyenlerin sayısıdır.

Yorumlar