Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili, kardeşi Yeşim Erbil'den yeni açıklama geldi. Açıklamada Erbil'in uyandığı belirtildi.

Google Haberlere Abone ol

Bir süredir yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili, kardeşi Yeşim Erbil'den yeni açıklama geldi. Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, yaklaşık iki aydır yoğun bakımda olan sanatçının durumu hakkında bilgi verdi. Erbil, Mehmet Ali Erbil'in gözlerini açtığını açıkladı.

Bir aydır yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında son bilgiyi doktor kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil sosyal medyadan paylaştı. Mehmet Ali Erbil'in solunum cihazından ayrıldığını belirten Yeşim Erbil, "Abimin tedavisi yoğun bakımda devam edecek" dedi.

İşte Yeşim Erbil'in açıklaması: "Son durumu paylaşmak istiyorum. Abim uçurumdan düşüyordu, çakılmak üzereyken uzatılan ipi tuttu. Aslında özeti bu. Solunum cihazından ayrıldı. Çok uzun ve yıpratıcı travmanın yarattığı hasarı vücut onaracak. Yoğun bakımda tedavi devam edecek. Bu süre ne kadar olacak bilemeyiz.

Yorumlar