MEB'in yasaklamadığı oyunları oyna

MEB tarafından yasaklanmayan oyun listesi; Ebru Boyama, Kare Kapmaca, MatMatik Kelime Türetmece, Geometrik Cisimler, Güvenli İnternet Macerası. Çocukları için eğitici oyun arayan ebeveynlerin işini MEB oyun kolaylaştırmış durumda. En güvenilir oyun MEB oyunda.

Google Haberlere Abone ol

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bazı oyunlar için yasaklama getirdi. MEB yasaklanmamış oyunlar, MEB Oyunu Meb Oyunlar Haberleri ve Son Dakika Güncel Meb Oyunlar Gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.

MEB'in yasaklamadığı oyunlar veya MEB oyun oyna - MEB tarafından yasaklanmamış oyunlar. Son günden itibaren hızlı bir gelişme gösteren teknolojik ağ, eğitim sektörüne büyük katkı sağlamaktadır. Öğrenciler için özel olarak yapılan bu çalışmalar, tüm duyularda büyük avantajlar sağlar.

Günden güne hızla gelişmekte olan teknoloji ağı da eğitim alanına büyük katkılar sağlamaktadır. Bu çalışmalar her anlamda büyük faydalar sağlar. Çocukların zekasını, görsel yeteneklerini ve anılarını geliştirmek ve çocuklarının sınırsız yaşamlarını sürdürebilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığı internette Meb Oyun sayfasını kurdu. Bakanlık onaylı oyunların tam olarak dahil edildiği bu alanda olumsuz bir örnek yoktur. Eğitim oyunları adı altında sunulan bu hizmete internet üzerinden kolayca erişilebilir. Çocukların büyük bir güvenle oynayabileceği bu oyunlara çocuk gelişimini etkileyecek en ufak bir zarar verilir. Sitede sayıca çok fazla oyun var. Çocuklara bırakılan bu oyunlar, çocukların daha fazla eğimine sahip olduklarını bilerek büyük bir caydırıcıdır.

MEB OYUN İNDİRME SAYFASI

MEB Oyun Oyna Sayfasında Yer Alanlar

Eğitsel oyun olarak bilinen bu oyun sitesi, birçok farklı oyun içerir: entellektüel gelişimden matematiksel alana kadar. Şu anda sitede 6 oyun kategorisi bulnuyor. Bu kategoriler arasında Ebru resminin resimleri, Siyah grafiti, Matematik, kelimelerin türetilmesi yer almaktadır. Bu kategorideki sayısız oyundan istediklerini seçerek zekasını geliştirmek istediği alanı tanımlayan çocuk için diğer alanlarda zaman içinde merak etmek de mümkündür. Oyun çağında olan çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan bu site, yaşına gelmiş çocuklar için büyük liderimiz olan Mustafa Kemal Atatürk hakkında bilgi içerir. Böylece çocuklar tarihimizi daha iyi tanıyabilir. Bu, daha büyük çocukların bu siteden faydalanabilmeleri için de bir adımdır, çünkü sayfada yer alan ve daha fazla çocuğa erişim sağlayan hizmetler daha kalıcıdır.

meb oyun

MEB Oyunun Hedefleri

Meb, çocukların yaşlarına uygun oyunlara erişebilmelerini sağlamak için tasarlanan oyunun adıdır. İnternette birçok oyun sitesi var. Bununla birlikte, çoğu site eğitim anlamına herhangi bir katkı sağlamamaktadır ve olumsuz örnekte yer almaktadır. Bunu önlemek ve çocuklara oyun oynama hakkı vermek için uygun bir oyun sitesi oluşturuldu. Nihai amaç, çocukların sağlıklı bir zeka geliştirmelerine ve onlara ilgi alanlarını keşfetme fırsatı vermelerine yardımcı olmaktır.

MEB Oyunun Avantajları

Eğitsel oyunlar çocukların entelektüel yeteneklerinin ön planda tutulması gereken ilk adımdır. Ayrıca oyun süreçleriyle ilgili problemlerle mücadele eden çocuklar, gelecekteki yaşamlarında gerçek hayatta karşılaştıkları sorunlara çözüm üretebilme becerisine sahiptir. Sürekli eğitim sağlamada da etkili olan bu oyunlar, çocukların görsel zekasına de dokunmaktadır. Böylece, ezber ve ezberleme gibi alanlar giderek gelişmektedir. Unutmaya karşı tamamen dirençli olan bu oyun sistemi, hafızayı her zaman taze tutar ve daha önce oynanan oyunları oynamanıza izin verir. Ayrıca, çocukların evde kolayca oynayabilecekleri bu oyunlar, yeni şeyler öğrenmelerini de sağlıyor. Sonuç olarak, öğrenme yetenekleri her geçen gün gelişmektedir. Bu beceriler, genç yaşta olan oyunlardan başlayarak, eğitime başladığında çocuğa bir artı olarak geri dönerler. Ayrıca, sitede oynamak için de serbest olan bu oyunlar, hiçbir mali yük taşımamaktadır. Böylece, Meb oyun sitesi ebeveynler tarafından tercih edilen eğitim ve öğretim sitelerinden biridir

Oyunlar

Ebru Boyama Kare Kapmaca MatMatik Kelime Türetmece Geometrik Cisimler Güvenli İnternet Macerası

Yorumlar

babanız BEN GELDİM LAN AÇILIN AQ OÇLAR...
ana gacıran annenizi saklayın
eimazgi mal ipek
pro mallar
fokbalığı zekice