Manisa'da "Zeytin Dalı Harekatı şehitleri" için zeytin fidanı dikildi

MANİSA (AA) - Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/PYD/YPG-DAEŞ terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan...

Google Haberlere Abone ol
Manisa'da "Zeytin Dalı Harekatı şehitleri" için zeytin fidanı dikildi

MANİSA (AA) - Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin bölgesinde PKK/PYD/YPG-DAEŞ terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan 46 Mehmetçik için 46 zeytin fidanını toprakla buluşturdu.

Borlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan törenin ardından kaymakam, ilçe milli eğitim müdürü, öğretmen ve öğrenciler, önceden oluşturulan 15 Temmuz Hatıra Ormanı'na, şehitlerin isimleri yazılı fidanları dikti.

Köprübaşı Kaymakamı Volkan Hülür, vatan için seve seve canını veren şehitlerimize minnettar olduklarını dile getirerek, "Şehitlerimiz her daim kalbimizdedir. Ülkemizin bekası için canını ortaya koyan gazilerimiz de bizlere emanettir. Zeytin Dalı Harekatı'nda gece gündüz demeden mücadele eden kahraman Mehmetçikimizin dualarımızla yanındayız." dedi.

Yorumlar