Levent Küçük kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Levent Küçük kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir, uzmanlık alanı nedir? Tüketiciler Derneği Başkanı Küçük, kendisini takip eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Levent Küçük biyografisi:

Google Haberlere Abone ol

Levent Küçük kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, ne mezunudur, uzmanlık alanı nedir? Tüketicilerle ilgili konular söz konusu olduğunda akla ilk gelen isimlerden birisi olan Levent Küçük'ün hayatı, özgeçmişi ve biyografisi merak ediliyor. İşte Levent Küçük biyografisi: 

Levent Küçük, Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi'nde iç denetçi ve danışman olarak çalışmaktadır.

51 yaşında olan Levent Küçük 1969 yılında Osmaniye ilinde dünyaya geldi.

Küçük, ilk, orta ve lise eğitimini memleketi Osmaniye'de tamamladı. 

Üniversite eğitimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye Bölümü'nde tamamladı.

Üniversitede Maliye-Mali Hukuk Ana Bilim Dalı'nda Yüksek Lisansını tamamladı.

1992 yılında Maliye Bakanlığı Vergi Denetmenliği (Müfettişliği) sınavını kazanarak, İstanbul'da göreve başladı.Bu görevi sırasında, vergi incelemesi ve denetim koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

10 Ekim 2010 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi'ne İç Denetçi olarak geçti.

İç Denetçi olarak İTÜ'de Denetim ve Danışmanlık görevini sürdürmektedir.

Vergi Denetmenleri (Müfettişleri) Derneği İstanbul Şube Başkanlığı görevinde bulundu. Kamu İç Denetçileri Derneği üyesidir.

10 yılı aşkın süredir yönetiminde bulunduğu Tüketiciler Derneği-TÜDER'in, 26.03.2014 tarihinden itibaren Genel Başkanlığı görevini sürdürmektedir...

Vergi ve tüketici hukuku konularında yazılmış, makale ve yazıları bulunmaktadır.

Levent Küçük aynı zamanda Haber3 sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Yorumlar