LCW iş başvuru formu nereden, nasıl temin edilir, başvuru şartları ne?

LCW iş başvuru formu nereden, nasıl temin edilir, başvuru şartları nelerdir, LC Waikiki'de maaşlar nasıl, çalışanlar memnun mu?

Google Haberlere Abone ol
LCW iş başvuru formu

LCW iş başvuru formu nereden yapılır, nasıl temin edilir, başvuru şartları nelerdir, LC Waikiki'de maaşlar nasıl, çalışanlar memnun mu? Türkiye'nin perakende giyim satışında en büyük markası olan LC Waikiki, son dönemlerde personel alımıyla gündemde. Yaz aylarında turizmin canlanması ve firmanın satışlarında artış yaşanması üzerine yaz aylarında personel ihracatı daha da arttı. Bu nedenle yeni personel alımları yapılıyor. Peki, LCW iş başvuru formu nereden, nasıl temin edilir?

LC Waikiki ek iş başvurusu için yaz tatili dönemine giren öğrenciler part time satış danışmanı, kasiyer ve depo sorumlusu olarak LCW iş ilanlarını yakından takip etmektedir. İnternet sitesi üzerinden LCW iş başvuru formunu doldurarak sizde part time satış danışmanı, kasiyer ve depo sorumlusu olabilirsiniz.

LCW iş başvuru formu
LCW iş başvuru formu

 

7’den 70’e kadar herkesin tercihleri arasında yer alan ve her kesime hitap eden LC Waikiki, uzun yıllardır Türkiye’nin hemen hemen her ilinde açtığı yeni mağazalarla müşterilerine hizmet etmeye deva etmektedir. Dünya çapınca kısa bir sürede global bir marka haline gelen LCW, sağladığı istihdam ile Türkiye ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

LC Waikiki iş ilanları ile her yaşa uygun pozisyon sağlamaktadır. Özellikle okulların 3 aylık yaz tatili dönemine girmesiyle öğrencilerin en çok rağbet gösterdiği kurumlar arasında yer alan LCW part time satış danışmanı, kasiyer ve depo sorumlusu aramaktadır.

İstanbul başta olmak üzere farklı illerde yer alan mağazalarına zaman zaman personel arayan LC Waikiki mağazalarında çalışmak için başvurular online bir şekilde yapıldığı gibi Kariyer ve Yenibiriş sitesi üzerinden de gerçekleştirilmektedir.

LC Waikiki Açık Pozisyonlar

Satış Danışmanı - Alanya Mahmutlar Caddesi Antalya

Satış Danışmanı - Ist Ataşehir Metropol Lc Waikiki İstanbul(Asya)

Satış Danışmanı-İstanbul İstinye Park Avm İstanbul(Avr.)

Tedarik Zinciri Kalite Uzmanı İstanbul(Avr.)

Satış Danışmanı - Ankara- Kentpark Ankara

Satış Danışmanı - Noracity Aksaray Aksaray

Mağaza Görsel Düzenleme Yetkilisi Ankara

Depo Operasyon Yöneticisi Eskişehir

Depo Operatörü İstanbul(Avr.)

Depo Operasyon Yöneticisi Yalova

Lojistik Takım Lideri Yalova

LC Waikiki ek iş başvurusunda bulunanlar için yaz tatili dönemine giren öğrenciler part time satış danışmanı, kasiyer ve depo sorumlusu olarak ortalama çalışma saatlerine göre ayda belirlenen fiyatlarda kazanç sağlamaktadır.

Yorumlar

Deniz ekmekci Nişantaşı üniversitesi öğrencisiyim okulum hala devam etmekte aileme destek amaçlı paraya ihtiyacım olduğu için çalışmak zorundayım 21 yaşındayım markanız altında çalışmak istiyorum.