Küçük Şiar'ı annesi ve annesinin sevgilisi bir olup yakmışlar

Müge Anlı'da gündeme getirilen Şiar Kılıç'ın ölümüyle ilgili detaylar belli oldu.

9 yaşındaki Şiar’ın şüpheli ölümüyle ilgili anne Gülüzar’ın yaptığı itiraflar güne damgasını vurunca polis ekipleri dün anne Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı'yı canlı yayında gözaltına almıştı.

Müge Anlı, 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın anne ve üvey babası tarafından yakılarak öldürüldüğünü açıkladı. Korkunç cinayeti Hami Kıcı'nın gözaltın'daki kardeşi itiraf etti. Anne Gülüzar, sevgilisi Hami Kıcı ile birlikte 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ı öldürdü ve olaya yangın süsü verdiler.

Geçtiğimiz Temmuz ayında baba Samet Kılıç, yangında ölen 9 yaşındaki oğlu Şiar’ın cinayete kurban gittiği şüphesi üzerine yayına gelip Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti.

Hami Kıcı'nın ayrıca çocukları taciz ettiği ve çocuklara şiddet uyguladığı belirtildi.

Müge Anlı, Gülüzar’ın sağ olan çocuklarının anlattıklarını izlediğini ama ekrana veremeyeceğini söyledi. Gülüzar’ın bazı şeyleri hatırlamak istemediğini, hatırladığı şeyin sadece olay günü Hami’nin Şiar’ı çok kötü dövdüğünü ayrıca kendisini de dövdüğünü, duvarda kan izlerinin kendisine ait olduğunu ayrıca doktora gittiklerinde ipucu verdiğini ama doktorun anlamadığını ve Hami’nin diğer çocukları öldürmekle kendisini tehdit ettiğini söylediğini açıkladı.

Sonrasında Gülüzar’ın hastaneden eve geldiklerinde Şiar’ın yaşadığını gördüğünü, ağzından yeşil sular geldiğini, kahvaltısını yaptırdığını ve aynı günün gecesinde bir koku duyduklarını, sonrasında evde yangın çıktığını gördüklerini söyledi. Müge Anlı ayrıca not olarak Hami’nin çivili sopa ile Şiar’ı dövdüğünü Gülüzar’ın kendisine anlattığını ekledi.

Gülüzar, Hami’den ayrılmak istediğinde Hami’nin kendisini tehdit ettiğini söylerken, Hami buna itiraz edip kendisine zarar vermekle tehdit ettiğini açıkladı. Ayrıca Hami’nin olay günü birine bir şey söylersen diğer çocukların da bende diyerek tehdit ettiğini iddia etti. Gülüzar Hanım doktora gidildiği gün Hami’nin Şiar’ı döverek öldürdüğünü, Hami’nin nasıl cinayet işledim diye ağlamaya başladığını, hastanede de bu yüzden ağladığını ve kendisini diğer kızları ile tehdit ettiğini tekrarladı.