Kuaförüm Sensin Hayat öldü mü? Hayat Bölükbaşı neden öldü?

Türkiye'nin "Kuaförüm Sensin" yarışmasıyla tanıdığı Hayat Bölükbaşı'nın öldüğü iddiası bir anda sosyal medyada bomba etkisi yaptı. Instagram hesabından en son Ocak 2022'de paylaşım yapan Hayat, o günden bu yana sosyal medyada görünmüyordu. Sevenleri sık sık akıbetini merak ederek soruyordu.

Google Haberlere Abone ol
Kuaförüm Sensin Hayat öldü mü? Neden öldü?

Hayat Bölükbaşı öldü mü, neden öldü sorusu bugün sosyal medyanın en çok sorulan soruları oldu. Türkiye'nin "Kuaförüm Sensin" yarışmasından hatırladığı Hayat Bölükbaşı'nın ani ölüm haberi sevenlerini ve yakınlarını derinden üzdü. Peki, Kuaförüm Sensin Hayat Bölükbaşı öldü mü, neden öldü?

KUAFÖRÜM SENSİN HAYAT ÖLDÜ MÜ?

Hayat Bölükbaşı'nın uzun süredir beyin kanaması nedeniyle yoğun bakımdaydı. Bugün (21 Eylül 2023 Perşembe günü) hayatını kaybetti. İddiaya göre, yoğun bakım tedavisi gören Bölükbaşı bugün itibariyle hayatını kaybetti. 

ÖZLEM KURT DOĞRULADI

Hayat Bölükbaşı'nın öldüğü doğrulandı. Arkadaşı Özlem Kurt, Hayat'ın öldüğü haberini kendi sosyal medya hesabından doğruladı.

Özlem Kurt, Hayat'ın ölümüne dair, "Bu gün en aci günüm herşey tarifsiz ..hayatimi kaybettik .. yarın öğlen namazından sonra toprağa verilecektir Allah mekanını cennet eylesin" dedi.

Hayat, Kuaförüm Sensin yarışmasına partneri Özlem ile çıkmıştı. İkili, iddialı bir şekilde uzun süre yarışmada kalmayı başarmış, ödülleri toplamışlardı.

Bölükbaşı'nın ölüm haberini alan sevenleri derin üzüntülerin dile getirdi. 

HAYAT BÖLÜKBAŞI NEDEN ÖLDÜ?

Hayat Bölükbaşı'nın beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldığı, bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra hayatını kaybettiği belirtiliyor.

Hayat Bölükbaşı öldü mü? Neden öldü?
Hayat Bölükbaşı

 

SEVENLERİNİ HÜZNE BOĞDU

Hayatın ölüm haberini alan sevenlerinin paylaştığı mesajlar ise şöyle:

- İnanmıyorum  dünya ne kadar bossunneden öldü acaba küçücük yavrusuna rabbim dayanma gücü versin

Hayat Bölükbaşı öldü mü
Hayat ve Özlem

 

- Çok üzüldüm en çok da genc ölümleri sarsıyor inanası gelmiyo insanın Allah'ım çok genç kabrin nur mekanını cennet olsun güzel insan

- Cok üzüldüm. Neden vefat etmiş? Bilgisi olan var mı? Allah rahmet eylesin.
3dYanıtla

HAYAT BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Hayat Bölükbaşı evlidir.

Yıldırım, Şehit Kamil Balkan Caddesi & Cami Sokak No:3, 34045 Bayrampaşa adresinde bir salonu vardır. Daha önce başarılı performansı sonrasında 19 haftalık maratonunu 8 birincilikle ile noktalamıştı.

32 yaşındaki Hayat Bölükbaşı, 15 yıldır kadın kuaförü olarak çalışıyor. Kimseden eğitim almadığını ve üniversitede kuaförlük yaptığını söyleyen Bölükbaşı, ödülleri, uzmanlığı ve gösterileri olduğunu söyledi.

HAYAT BÖLÜKBAŞI EVLİ Mİ? ÇOCUĞU VAR MI?

Evli ve 2 çocuk annesi Özlem Kurt, 22 yıldır kuaför, 5 yıldır da makyaj sanatçısı. Kuaförüm Sensin'e Hayat Bölükbaşı ile birlikte renklerini göstermeyeceğini söyleyen Özlem Kurt'un sloganı ise "Herkes konuşur, Hayat ve Özlem yapar. Hayat Bölükbaşı ve Özlem Kurt boks eldivenleriyle stüdyoya geldi.

Hayat Bölükbaşı, evli ve 8 yaşında bir kızı olduğunu belirtti. Yarışmaya şampiyon olmak için geleceklerini söylediler.

Detaylar Ekleniyor..

Kaynak: Sonhaberler.com

 

Yorumlar