Kosenko Amazy kimdir? Kosenko Amazy'nin serveti ne kadar?

Kosenko Amazy veya bilinen tam adıyla Sergey Kosenko'nun kim ve nereli olduğu başta sosyal medya kullanıcıları olmak üzere pekçok kişi tarafından merakla araştırılıyor. İşte hakkında bilinenler:

Google Haberlere Abone ol
Kosenko Amazy kimdir?

Kosenko Amazy'nin kim ve nereli olduğu soruları bu aralar merakla soruluyor. Sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken bu esrarengiz ismin özel hayatı didik didik aranıyor.

KOSENKO AMAZY KİMDİR?

Kosenko Amazy'nin tam adı Sergey Kosenko'dur. Amazy adını sosyal medyada kullanır.

Kosenko Amazy 1987 yılında Rusya'da dünyaya gelmiş bir Rus sosyal medya fenomenidir. Para balyaları ve kadınlarla çektiği videolarla gündem olmuş durumda.

Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter'da geniş bir takipçi kitlesi bulunuyor.

Moskova Güç Mühendisliği Enstitüsü ve Moskova Devlet Üniversitesi'ne gittiği biliniyor ancak her iki kurumdan da derece alıp almadığı belli değil.

Kosenko Amazy kimdir?
Kosenko Amazy

 

Kosenko, 2014 yılında bir perakende giyim işine başladı ve onu genişletti, ancak tedarik zinciri sorunları olduğu ve birçok müşterisinin ürünsüz kaldığı bildirildi. Daha sonra blog yazmaya ve Instagram ve YouTube'da bir sosyal medya varlığı oluşturmaya başladı. YouTube videolarının çoğu finans ve girişimcilik konularına odaklanıyor.

Para balyalarıyla ve lüks bir hayat içerisinde yaşadığını göstermek için çektiği videoları sosyal medyada paylaşan Amazy'nin gerçekten zengin olup olmadığı da yine en çok merak edilen konular arasında bulunuyor.

SERVETİ NE KADAR?

Birçok sosyal medya kullanıcısı onun sadece sahte paralarla görüntü verdiğini ileri sürüyor.

Bu kadar parayı nereden ve nasıl kazandığı ise bilinmiyor.

Kosenko Amazy kimdir?
Kosenko Amazy

 

Yorumlar