Koronavirüs tedavisi gören milletvekili yoğun bakıma kaldırıldı

Koronavirüse yakalanan AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'nun durumu kötüye gitti. Akbaşoğlu, bunun üzerine yoğun bakıma kaldırıldı.

Google Haberlere Abone ol

Koronavirüs teşhisi konulan AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun durumunda beklenmedik gelişme yaşandı. Akbaşoğlu, tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma kaldırıldı.

AK Parti'den koronavirüse yakalanan Demiröz'ün ise tedavinin ardından taburcu olduğu öğrenildi. Grup personeline her pazartesi rutin test yaptırılırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz töreni için Meclis'e gelişi öncesinde de yoğun bir test programı uygulandı.

Bu testler sonucunda da 2 yeni vaka tespit edildi. Meclis'te toplamda 10 bine yakında test yapıldı.Vekiller korkuyorÖzellikle Akbaşoğlu'nun tedavi sürecinin sıkıntılı geçmesi nedeniyle milletvekillerinin bir an önce Meclis'in tatile girmesini istediği bu nedenle bazı yasa tekliflerinin görüşmelerinin ekim ayına bırakıldığı da belirtildi.

AK Parti yöneticileri, bazı tekliflerin gündeme alınmamasının gerekçesi olarak, "Bazı milletvekillerimizin tedavi sürecinin ağır geçmesi nedeniyle tablo milletvekillerimiz ürkütüyor. O nedenle bir an önce tatile girmesini istiyorlar" açıklaması yapıyor.

Yorumlar