Koronanın engelleyemediği tek hizmet: Heykel!

CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi, bir kez daha heykel açılış töreniyle gündemde.

Google Haberlere Abone ol

Heykel sevgisiyle bilinen CHP'li belediyeler beton dikmeye devam ediyor. İzmir'in yapısal sorunlarına çare bulamayan CHP'li başkan Tunç Soyer, yine bir heykel açılışına katılarak bunu hizmet gibi göstermeye çalıştı.

Heykel diyince akla ilk gelen parti olan CHP, yıllardır performansından hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam ediyor...

Vatandaşın sorunlarına çare bulmak yerine görev aldıkları süre boyunca şehirlerin olur olmaz her yerine heykel diken CHP'li belediye başkanları bu durumu 'hizmet' gibi göstermekten de geri kalmıyor.

Yeşilçam’ın unutulmaz sanatçısı Adile Naşit, ölüm yıl dönümünde İzmir'de anıldı. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Acil Çözüm ekiplerince yenilenen Buca Adile Naşit Parkı da, adını taşıdığı sanatçının heykeliyle birlikte yeniden hizmete açıldı.

Üzerinde, “Kuzucukların seni hiç unutmayacak” yazılı heykel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından açıldı.

Soyer parkı dolaşarak parkta yapılan yenileme çalışmalarını inceledi.

 

chp

Yorumlar

doğa en güzeli oy verenler bunları görmek istiyorsa yapacak bir şey yok.ben şahsen daha çok havuzlu fiskiyeli ve çiçek ağaç ve temizliğine dikkat eden belediyelere oynarım oyumu.neden bir havuz oldumu kuşlar kediler su içebiliyor.hem görüntüsü güzel hemde güzel sesi çıkıyor böyle camid heykeller çok rahatsız edici soğuk bulanlardanız.