Kombi Tamir ve Petek Temizliği seferberliği

Kış aylarının gelmesiyle birlikte kombi temizliği ve petek temizliği seferberliği başladı.

Google Haberlere Abone ol

Türkiye’nin en büyük online hizmet platformu Armut.com, havaların soğumasıyla birlikte kış hazırlıkları için hizmet taleplerini inceledi. Kasım ayı verilerine göre, çatı tamir, dış cephe mantolama, kombi tamir, petek temizleme gibi hizmetler, geçen yılın aynı dönemine oranla %99 artış gösterdi.

Kışın en büyük ihtiyaçlarından ısınma sistemi temizliğinde talepler geçen aya oranla yükselişte. Havaların soğumasıyla birlikte, petek temizleme hizmetine yönelik taleplerde ekim ayına oranla kasımda %163’lük bir artış söz konusu. Kombi bakım ve tamir hizmetlerinde ise kasım ayında, bir önceki aya göre %129 talep artışı gözlemlendi. Kombi montaj talepleri ise tüm zamanların rekorunu kırarak geçtiğimiz yılın Kasım ayına oranla %296 artış gösterdi.

Kış soğukları başlamadan PVC pencere, kapı tamirleri ve çatı tamiri, bakımı hizmetlerinde de artış görülüyor. Ekim ayına göre kasımda PVC pencere ve kapı tamirleri talepleri %22, çatı tamiri ve bakımı talepleri ise %27 arttı.

Hizmete ulaşmanın en kolay ve güvenilir yolu olma amacıyla Armut 2011 yılında kuruldu. 3000’in üzerinde farklı kategoride 500.000’den fazla hizmet vereni hizmet almak isteyenlerle buluşturan şirket, Türkiye’nin hizmet alanındaki en büyük online platformu olarak faaliyet gösteriyor. 9 farklı milletten 95 kişilik ekibe sahip olan Armut, global markası HomeRun ile İngiltere, Mısır, Romanya, Suudi Arabistan, Polonya, Macaristan ve Çekya’da operasyonlarını yürütüyor; Türkiye’deki alt markası Rahat Taşın ile nakliye alanında özelleşmiş bir hizmet sağlıyor. Şirket, 2017 yılında Deloitte tarafından seçilen Technology Fast 50 listesinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen 2. teknoloji şirketi, Technology Fast 500 listesinde ise Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki en hızlı büyüyen 40. şirketi oldu.

Yorumlar