Kerem bebek hoş geldi! Fahriye ve Burak ikinci çocuk sevinci yaşıyor

Fahriye ve Burak çifti ikinci çocuk sevinci yaşıyor. Fahriye Evcen'in merakla beklenen ikinci bebeği nihayet dünyaya teşrif etti. Bebeğin adı ise Kerem oldu.

Google Haberlere Abone ol
Kerem bebek hoş geldi! Fahriye ve Burak'ın sevinci

Fahriye Evcen doğum yaptı mı sorusu merakla sorulurken magazin dünyasında sevinçle karşılandı. Magazincilerin uzun zamandır yakından takip ettikleri bir gebelik daha mutlu sonla bitti. Evcen ve Özçivit çiftinin merakle bekledikleri bebekleriyle ile ilgili yeni bir gelişme var.

FAHRİYE EVCEN DOĞUM YAPTI MI?

Fahriye Evcen hamilelik sürecini geride bırakarak doğumu gerçekleştirdi. Karan isimli bir erkek çocuğuna sahip olan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin Kerem isimli oğulları dünyaya geldi.

Kerem bebek hoş geldi! Fahriye ve Burak ikinci çocuk sevinci yaşıyor
Fahriye ve Burak çiftinin ilk oğulları

 

Burak Özçivit Fahriye Evcen çifti, heyecanla bekledikleri bebeklerine Kerem adını verdi. 2016 Yılında nikah masasına oturan çiftin Karan adında bir oğulları daha var.

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?

Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986 Almanya doğumludur.

Anne tarafından Çerkes kökenli, baba tarafında Kavala göçmenidir. Solingen'de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya'da ailesi ile zor zamanlar geçirdiğini belirtti. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen'in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu.

Türkiye'de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen'i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı.

Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen ilk Sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde Tarih bölümünden mezun olmuştur.

Yapımcılığını TİMS Productions'ın yaptığı Çalıkuşu'nda Feride karakterine canlandırdı.

Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.

29 Haziran 2017 tarihinde oyuncu ve model Burak Özçivit ile İstanbul'daki Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi. 2017 yılında Los Angeles merkezli bir internet sitesinin açtığı "Dünyanın En Güzel 30 Kadını" oylamasında, aralarında Gigi Hadid, Emma Watson, Adriana Lima, Hillary Clinton ve Angelina Jolie'nin de yer aldığı listede dokuzuncu sırada yer aldı

Yorumlar