Kebriye Koç kimdir, Müge Anlı'dan neden ayrıldı, Fulya İle Umudun Olsun'daki yorumcu kadın?

Kebriye Koç kimdir, Müge Anlı'dan neden ayrıldı, Fulya İle Umudun Olsun'daki yorumcu kadın? Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapım ekibinde yer alan isimlerden Kebriye Koç neden ayrıldı?

Google Haberlere Abone ol
Kebriye Koç kimdir, Fulya İle Umudun Olsun?

Kebriye Koç kimdir, Müge Anlı'dan neden ayrıldı, Fulya İle Umudun Olsun'daki yorumcu kadın? ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapım ekibinde yer alan isimlerden Kebriye Koç programdan ayrıldı. Peki neden ayrıldı? Kebriye Koç'un Müge Anlı'nın sağ kolu olduğu, programda en büyük yardımcısı olduğu ileri sürülüyor. Kebriye Koç kimdir Müge Anlı'dan neden ayrıldı? Bu nedenle Kebriye Koç'un ayrılması Anlı için önemli bir eksiklik olarak değerlendiriliyor. Kebriye Koç'un ayrılması sosyal medyada da gündem oldu. Birçok kişi neden ayrıldığını merak eden sorular sordu. Ancak şu ana kadar konu hakkında hiçbir somut açıklama gelmedi.

Kebriye Koç Müge Anlı'dan neden ayrıldı?
Kebriye Koç, Müge Anlı

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapımcılığını üstlenen Kebriye Koç ve muhabirler Gizem, Tuğçe ve Gökhan’ın pandemi sonrası programda yer almadığı dikkat çekti. Kebriye Koç, Uzun yıllar boyunca Müge Anlı’nın programında yapımcılık yaptı. İşlenen konular ile ilgili detayları Müge Anlı’ya ulaştıran Kebriye Koç’un programdan neden ayrıldığı ise bilinmiyor. Kebriye Koç’un programın sonunda adının yazmaması da Kebriye Koç’un programdan ayrıldığını kanıtlamış oldu. Müge Anlı konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. Gizem Gündoğdu, Tuğçe Kocaman ve Gökhan Bektaş’ın profilleri, paylaşım ve hikayelerinden de programdan ayrıldığı görülüyor. Müge Anlı’dan bu ayrılığa ilişkin bir açıklama gelmezken, Kebriye Koç’un ayrılması nedeniyle ekibininde beraberinde ayrıldığı düşünülüyor.

KEBRİYE KOÇ VE GÖKHAN BEKTAŞ MÜGE ANLI’DAN NEDEN AYRILDI?

Programın yapımcısı Kebriye Koç Müge Anlı’nın programından ayrılması izleyicilerde şok etkisi yarattı. Öte Yandan muhabirler Gizem Gündoğdu ve Tuğçe Kocaman ile haber koordinatörü Gökhan Bektaş’ta programdan ayrıldı. Bu duruma İzleyiciler sosyal medya üzerinden tepki göstererek geri gelmeleri konusunda taleplerde bulundular.

TUĞÇE KOCAMAN VE GİZEM GÜNDOĞDU NEDEN MÜGE ANLI’DAN AYRILDILAR?

Uzun süredir programda çalışan kişilerin Koronavirüs nedeniyle ara verilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının tekrar başlaması ile Müge Anlı’nın programında yer almaması dikkat çekti. Müge Anlı ekibinden bazı çalışanların ve programda ki muhabirlerin değişmesi, jenerik yazılarında adlarının yer almaması Müge Anlı’nın programını sürekli takip eden izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Sosyal Medyada bazı paylaşımlarda ise “Müge Anlı’ya Çıkıp Kebriye hanım ve ekibini arayacağım” denilerek duruma gönderme yapıldı. Bu ekibin neden ayrıldığına dair kesin bir bilgi olmaması ve bu ani ayrılıklar insanların merakını uyandırırken program içerisinde diğer çalışanların devam ettiği görülüyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ise tüm hızıyla sürüyor. Konu ile ilgili herhangi bir gelişmeden sizleri haberdar etmemiz için bildirimlere abone olunuz.


Yorumlar