Kaza geçiren sürücüsüz Tesla'nın son hali

ABD'de giderek yaygınlaşan sürücüsüz Tesla araçlarının kazaları da artmaya başladı. Son olarak kaza geçiren bir Tesla aracından geriye küller kaldı. Araçta iki kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

Elon Musk'un ABD'de giderek yaygınlaşan sürücüsüz aracı Tesla, iki kişiye mezar oldu.

ABD'de son dönemde çok sık yaşanan sürücüsüz otomobil Tesla ilgili kazalara bir yenisi daha eklendi.

İş adamı Elon Musk'ın sahibi olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla'ya ait araç ağaca çarptı ve alev alması sonrası içindeki iki kişi feci şekilde can verdi. Bölgeye gelen polisler sürücü koltuğunda kimsenin olmadığını belirtirken, bu da aracın sürücüsüz modda seyahat ederken kaza yaptığı iddiasını kuvvetlendirdi.

İş adamı Elon Musk'ın sahibi olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla bir kez daha kaza haberi ile gündemde. Tesla'nın araçları son olarak Teksas'ta gerçekleşen kaza ile gündemde.

Cumartesi gecesi yaşanan kazada sürücüsüz Tesla ağaca çarptı, aracın alev alması sonrası iki kişi feci şekilde can verdi.

ABD basınında yer alan haberlere göre, bölgeye gelen polisler sürücü koltuğunda kimsenin olmadığını belirtti. Bu da aracın sürücüsüz modda seyahat ederken kaza yaptığı iddiasını kuvvetlendiriyor.

ABD'de sadece Mart ayında Tesla araçlarının rol oynadığı kazalarla ilgili 27 soruşturma başlatıldı.

Yorumlar