Kaftancıoğlu: Bir erken seçimle veya başka bir şekilde

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da Özgür Özel gibi, AK Parti iktidarına yönelik "darbe" imalarında bulundu. Kaftancıoğlu, "Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde… İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, skandal açıklamasında “Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde… İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır” ifadelerini kullanandı.

Canan Kaftancıoğlu, Halk Tv'de canlı yayın esnasında skandal açıklmada bulundu. Kaftancıoğlu, iktidarın ülkeyi hiç iyi bir yere götürmediğini iddia ederek, "Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde.. Bu ülkenin gerçekten halkın gözü açıldı" ifadelerini kullandı. Sabah'tan Kenan Kıran'ın haberine göre; Kaftancıoğlu, "İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır" iddiasında bulundu.

Canan Kaftancıoğlu, televizyonda canlı yayınlanan 'Sözüm Var' programında Şirin Payzın, Murat Sabuncu ve Levent Gültekin'in sorularını cevaplandırdı. 

Kaftancıoğlu, şunları söyledi: "Şöyle bir gerçeklik var ki, bu korkuları, bu savrulmamaları, bu akılla değil öfkeyle, hırsla, egoyla, bir kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde.. Bu ülkenin gerçekten halkın gözü açıldı. Kimin kendisine hizmet için uğraştığını, çaba gösterdiğini biliyor. Kimin de böylesi bir dönemde dahi neyle uğraştığını görüyor. Şöyle söyleyeyim. Bir iktidar değişikliğine hatta ben size daha ileri bir şey söyleyeyim. İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır"

Yorumlar

çılgon özer aç tavuk kendini darı ambarında görür. iktidarı değiştirmek için kaç fırın ekmek yemesi gerektiğini biliyormu.ilk seçimde hezimet yaşarsa hangi ağababasının yanına gideceğine şimdiden karar versin.