Kadir Ezildi kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Temizlik Benim İşim Kadir Ezildi nerelidir, kimdir, kaç yaşındadır veya Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi aslen nerelidir?

Google Haberlere Abone ol

Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi nerelidir, kimdir, kaç yaşındadır veya Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi aslen nerelidir?

Temizlik Benim İşim Kadir kimdir, aslen nerelidir, asıl mesleği nedir? Peki, Temizlik benim işim sunucusu Kadir Ezildi kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Temizlik Benim işim programını sunan Kadir Ezildi'dir.

Kadir Ezildi, 1995 doğumlu, 24 yaşında.

Peki, Temizlik Benim İşim Kadir kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır?

Temizlik Benim İşim Kadir'in tam adı Kadir Ezildi'dir.

Aslen Konya'lıdır.

24 yaşındadır. 

İşte Kadir Ezildi'nin biyografisi: 

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde doğdu. Aslen Konyalı. İstanbul'da yaşıyor. Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi konan Kadir tam bir temizlik hastası. Aşırı titiz olan Kadir'in bu huyundan annesi bile şikayetçi durumda. Neşeli uslubü ile Temizlik Benim İşim diyen Kadir izleyicinin takdirini toplamaya devam ediyor. 

Temizlik Benim İşim Kadir kimdir, aslen nereli, kaç yaşında

Kadir Ezildi'nin FOX TV'de yayınlanan biyografisi şöyle:

Kadir Ezildi özel bir hastanede arşiv müdürü olarak çalıştı. Annesi ve erkek kardeşi ile İstanbul'da yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, televizyon programı ile geniş bir kitleye ulaştı ve herkesin sevgisini kazandı. Temizliğe olan tutkusunu, ailesi ve komşuları ile olan ilişkilerini yansıtan videoları ile mahalle kültürüne duyduğumuz özlemi tatmin ederek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özgün sözleri, mizah tarzı ve günlük hayattaki maceralarıyla artık fenomen!

Kadir Ezildi'nin temizlik tutkusu anne ve babası gittikten sonra başladı. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ancak annesi ve kardeşi bu durumdan pek memnun değil! Çünkü evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli ayak parmakları üzerindedirler!

Düzen kadar temizliğe de saplantılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemeleri ve ev dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki, temizliğe uygun olmadığı gerekçesiyle evdeki mobilyaları baştan aşağı yenilediğini söylüyor.

Market alışverişi sırasında koridorda temizlik ürünleri ile çok zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceler. Evin tüm temizliğini kendisi yapıyor. Bir temizlik hastası, yerdeki kıl yerine kardeşini cilalayacak kadar takıntılıydı! Çamaşır suyu ile olan ilişkisini "Temiz olması için içine çiçek bile döküyorum" diyerek açıklıyor. Onun bilgisi olmadan misafirler eve dönemez. Misafir gelmeden önce tuvalete gitmelerini ister. Konuklardan ayaklarını yıkamalarını ve çoraplarını değiştirmelerini ister. Temizliğe takıntılı olduğunu fark eder, ancak tedavinin çözüm olacağını düşünmez. Annesinin en büyük korkusu, bu saplantı yüzünden evlenecek birini bulmakta zorlanacak olmasıdır.

Yorumlar

Nuray günhan Kadir bey harika birisi güzel kalpli olduğuna inanıyorum onu severek izliyorum gerçekten temizlik kadirin işi eylenceli sempatik doğal can can birisi bunu kalpden söylüyorum❤
Zeynep geyik Selamun aleykum kadir gercekten beyefendi bir kisilik neseli sempatik biri severek izliyorum rica etsem acaba mumkunmu bana o temizlik malzelerinden gonderebilrmi ben malatyada yasiyorum tesekkur ederim