Kadına şiddetle suçlanan Ozan Güven'den yeni hamle

Cem Yılmaz, 1 yılı aşkın süredir birlikte olduğu Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilen yakın arkadaşı Ozan Güven hakkında açıklamada bulundu. Öte yadan Ozan Güven ise yeni bir hamlede bulunarak, suç duyurusu yaptı.

Google Haberlere Abone ol

Ozan Güven'in yakın dostu Cem Yılmaz'ın konuyla ilgili sessiz kalması sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Cem Yılmaz bugün Twitter sayfasında yazılı bir açıklama yaparak 'Bu konu tartışmaya kapalı' dedi.

İşte Cem Yılmaz'ın açıklaması:

"Sevgili arkadaşlar. Kadına şiddet meselesinin “tarafı” olmak diye bir duruşum söz konusu bile değildir.Bu konu tartışmaya kapalı bir konudur. Arkadaşım üzerinden “Sen de bir şey şöyle” isteğinizi anlamakla beraber, konu hakkında çok üzgün olmak dışında bir halim yoktur.Yapmayın.

Sosyal medya üzerinden,bu meseleyi yazmak çizmek istememek ile başka çirkin duyguları,düşünceleri karıştırıp bu sefer siz linç kazanı kaynatıyorsunuz. Herşey birbirine giriyor. Çok üzgünüm."

OZAN GÜVEN'DEN YENİ ADIM: SAVCILIĞA BAŞVURDU

Deniz Bulutsuz yaptığı açıklamada, bir saatten fazla ağır fiziksel şiddete maruz kaldığını, şiddet gördüğü sırada evden çıkmasına izin vermeyerek canına kastettiğini fiziksel ve duygusal şiddet yaşadığını belirterek cezalandırılması istediği ile Ozan Güven hakkında dava açmıştı.

Aynı şekilde Deniz Bulutsuz tarafından darp edildiğini söyleyen Ozan Güven de sevgilisinden şikayetçi olmuştu.
Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Ozan Güven'den yeni bir hamle daha geldi. Güven çok fazla tehdit ve hakaret içerikli mesajlar aldığını ileri sürürek savcılığa başvurdu. Ünlü oyuncu dosyaya gizlilik kararı verilmesi talebinde bulundu. Talebi değerlendiren İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı dosyaya gizlilik kararı koydu.

NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

 

Yorumlar