Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? Aslen nerelidir, mesleği nedir? Türkiye'nin atçılık alanında sayılı isimlerinden birisi olarak tanınan Janbi Ceylan, televizyon ekranlarında gördüğümüz atlı ve binicili birçok film ve dizide imzası var. İşte Janbi Ceylan hakkında detaylar

Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? - Sayfa 1

Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşında gibi sorular atçılık dünyasıyla ilgisi bulunan birçok kişi tarafından soruluyor. Peki, kimdir bu Janbi Ceylan. 

Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? - Sayfa 2

Türkiye'de atçılık, binicilik denildiğinde aslında ilk akla gelen isimlerden birisi olması gerekiyor; ancak onu pek fazla kimse tanımıyor. Halbuki televizyon ekranlarında ve sinema salonlarında izlediğimiz birçok filmde, dizide onun izine rastlamak mümkündür. İşte Janbi Ceylan biyografisi: 

Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? - Sayfa 3

Janbi Ceylan bir at eğitmeni ve aynı zamanda bir akrobattır. Ancak Türkiye onu 2019 yılında Diriliş Ertuğrul'da Bamsı'ya işkence eden Teo olarak hatırlıyor. Sonunda Bamsı tarafından öldürülerek diziden ayrılmıştı. 

Janbi Ceylan kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? - Sayfa 4

Janbi Ceylan İstanbul'da doğdu. Doğum tarihini tam olarak bilmesek de şimdilerde 50'lili yaşlarındadır. 

Kafkasya kökenli Çerkes bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Ancak küçük yaşlarda Rusya'ya ve Kasfasya'ya ailesiyle birlikte yerleşti.