İzcilik Federasyonunda Subaşı ile devam

- Federasyonun olağan genel kuruluna tek aday olarak giren mevcut başkan Hasan Dinçer Subaşı, geçerli 98 oyun tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi

Google Haberlere Abone ol
İzcilik Federasyonunda Subaşı ile devam


ANKARA (AA) - Türkiye İzcilik Federasyonunda, mevcut başkan Hasan Dinçer Subaşı yeniden başkanlığa seçildi.

CK Farabi Otel'de, divan kurulu başkanlığını Ahmet Öksüz'ün yaptığı olağan genel kurula tek aday olarak giren Subaşı, geçerli 98 oyun tamamını alırken, 1 oy geçersiz sayıldı.

Federasyonun hesap, faaliyet ve denetim raporları ibra edilirken, Subaşı, yaptığı konuşmada, başkanlığı süresince gerçekleştirilen yurt içi ve yurt dışı faaliyetler hakkında bilgi verdi.

İzciliğin pek çok insana fayda sağlaması, izci sayısının, kalitesinin artırılması için çalışmalara devam edileceğini vurgulayan Subaşı, "Sosyal sorumluluk projeleriyle, Türk izcilerin, izci olmayan diğer gençler ve çocukların gelişimi için çalışacağız. Ülkemizde yaşam mücadelelerini sürdüren savaş mağduru Suriyelilerden oluşan izci grupları oluşturduk." diye konuştu.

Hasan Dinçer Subaşı başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Muammer Erol, Hasan Can, Kenan Sayacı, Taner Yalçın, Ahmet Bahattin Çelik, Gürsel Dönmez, Hüseyin Gülsün, Cihat Gökdemir, İbrahim Can Avcı, Şükrü Koyuncu, Fatih Coşar, İsmail Hakkı Turunç, Nurettin Ertemel, Mustafa Meral.

Yorumlar