İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve fiyatları

İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları ne kadar, saç ekim merkezlerinin adresleri nedir? Saç ekimi yapmak isteyenlerin Türkiye'de öncelikli olarak baktığı ilk adres İstanbul oluyor. Hatta dünyanın farklı ülkelerinden de saç ekimi yaptırmak isteyenler İstanbul'u öncelikli tercihleri arasına alıyor

Google Haberlere Abone ol
İstanbul Saç Ekim Merkezleri ve fiyatları

İstanbul saç ekim merkezleri ve bu merkezlerde yapılan saç ekim fiyatları ne kadar soruları saç ektirmek isteyenlerin cevabını aradığı sorular arasında yer alıyor. Türkiye saç ekiminde son yıllarda dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almaya başladı. Hatta Avrupa'da saç ekimini en sağlıklı ve uygun fiyata yapan ülkelerin başında Türkiye'nin yer aldığını söylemek abartılı olmaz. Her yıl Avrupa'dan binlerce insan saç ekimi yaptırmak için Türkiye'yi tercih ediyor. 

Türkiye'deki saç ekim merkezlerinin hizmet sunumunda sınırsız imkanlar sunması, müşterilerine burada yer ayırmaları, otel ücretleri, bilet ücretlerini karşılamaları ve sınırsız hizmet sunmaları Türkiye'nin tercih edilmesini sağlıyor. Son yıllarda "saç ekimi turizmi" yapıldığı da biliniyor. 

Saç ekimi denildiğinde de ilk akla gelen illerin başında doğal olarak İstanbul geliyor. İstanbul'da onlarca saç ekim merkezi bulunuyor. Ancak bu işin hakkını vererek sağlıklı ortamda hizmet veren merkez sayısı da kısıtlıdır. Bu nedenle İstanbul'da saç ekimi yaptıracakların özellikle seçimlerini iyi yapmaları gerekiyor.

Saç ekimi hassas bir konu olduğu için yapılacak seçimler de bu denli hassasiyetle yapılmalıdır.

Burada bazı saç ekim merkezlerinin isim ve adreslerini verdik. Ancak bu bilgiler, bu merkezlere referans olduğumuz anlamına kesinlikle gelmemektedir. Lütfen altını çizerek söylemek istiyoruz ki bu saç ekim merkezlerinde saç ektirmeden önce mutlaka iyice araştırma yapınız. 

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi - İstanbul Ataşehir

Acıbabadem hastanesi saç ekimi konusunda da son derece kaliteli ve iyi bir hizmet sunmakta. Fiyat olarak diğer merkezler daha pahalı olsa da çok estetik ve başarılı saç ekimi operasyonları yapmakta. En iyi saç ekim hastanesi diyebiliriz. Acıbabadem hastanesi saç ekimi fiyatı 6.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Saç ekim işlemlerini tamamen doktorlar tarafından yapılmaktadır. Neredeyse tüm Acbadem hastanelerinde saç ekim bölümü bulunmaktadır.

Hairsix Saç Ekimi – İstanbul

ABD merkezli Joint Commission International (JCI) akrediteli Gaziosmanpaşa Medical Park'ta hizmet vermekte olan Hairsix Saç Ekimi; 2018’den bu yana uluslararası alanda sürdürdüğü titiz başarısını, 2019 yılı itibarıyla ulusal alana da taşımıştır. FUE ve DHI gibi saç ekimi tekniklerin kullanıldığı Hairsix, yurtiçi ve yurtdışından birçok hastaya hizmet veriyor. Bizzat doktorlar tarafından uygulanan ve saç ekimi operasyonlarının en önemli aşamalarından biri olan “kanal açma” aşamasındaki ihtimamı ile hasta memnuniyetine önem verilen Hairsix; “doğal açı – doğal görünüm” anlayışıyla, birçok hastaya saç ekimi tedavileri gerçekleştiriyor. Operasyon öncesi, operasyon esnası ve sonrasındaki süreçte özel hasta danışmanı hizmetiyle de, hastalarıyla daima iletişim halinde olan Hairsix’te, saç ekimi ücretlendirmeleri 8 bin liradan başlıyor.

HairSix Saç Ekimi İletişim Bilgileri: 

Adres: İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park Merkez Mahallesi 
Çukurçeşme Caddesi No: 57-59 Gaziosmanpaşa / İstanbul
Telefon: +90 542 334 12 88

Lale Keskin Saç Ekim Merkezi İstanbul

14 Yıldır Türkiye’nin önde gelen saç ekimi hastanelerinde 10.000’den fazla saç ekimi gerçekleştiren Lale Keskin tarafından kurulmuştur. Tıraşsız ve 3D saç ekimi gibi yenilikleri de Türkiye’ye getirmiştir. Fiyatları ekim bölgesine göre değişmek üzere 4.000 TL ile 9.000TL arasında değişmektedir. Genellikle Avrupa ve Arap ülkelerinden çok fazla saç ekimi hastası bulunmaktadır. Maksimum greft saç ekimi yapan bir saç ekimi merkezidir. Saç Ekiminde 3D ve maksimum greft ile çok doğal sonuçlar elde etmektedirler.

Lale Keskin Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Küçükbakkalköy Mah, Vedat Günyel Cad. Defne sokak No:32 Göztepe İstanbul
Telefon: +90 530 929 75 41

Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi İstanbul

Türkiye’nin saç ekimi konusunda en tecrübeli doktorlarından biridir. Neredeyse memnun olmayan hastası yoktur. Kaliteli ve estetik açıdan harika işler çıkarır. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Fiyatı  Ortalama 9.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Tüm saç ekimi işlemleri kendi merkezinde yapmaktadır.

Dr. İlhan Serdaroğlu İletişim Bilgileri: Adres: Bağdat Caddesi Ali Bor Apt. 433 Suadiye /İstanbul
Telefon: 0 216 445 00 45
Gsm: 0533 611 16 71

Transmed Saç Ekim Merkezi İstanbul

Saç ekiminde en son teknolojileri kullanan bir firmadır. Çok başarılı doktorları tek çatı altında birleştirmiştir. Öncelikle konuları estetik açıdan güzel duran sağlıklı bir saç ekimidir. Uzman Doktor Melike Külahçı tarafından çok başarılı saç ekim operasyonlarına imza atmışlardır. Ayrıca robotik saç ekimini de Türkiye’de ilk kullanan saç ekim merkezlerinden biridir. Transmed Saç Ekim Merkezi Fiyatları Ortalama 6.000 TL ile 11.000 TL arasında değişmektedir.

Transmed Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri: 

Adres: Fulyalı sok. No:7 34330 Levent / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0 212 281 13 00

Esteworld Saç ekim Merkezi İstanbul

2004 yılından beri saç ekimi konusunda hizmet vermekteler. İncelediğimizde saç ekimi yaptıran hastaların çok büyük bir çoğunluğu memnun ayrıldığı görülmekte. Estetik açıdan son derece güzel işler çıkarmaktadırlar. İstanbul da 3 adet şube ile hizmet vermektedir. Esteworld Saç Ekim Fiyatları ise Ortalama 5.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik cerrahi işlemleri yapmaktadırlar. Kadrolarında 20 ‘den fazla doktor bulunmaktadır. Tüm saç ekim işlemlerini kendi merkezlerinde yapmaktadırlar. Ücretsiz olarak saç analizi yapmaktadırlar.

Esteworld Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

Adres: Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No:7 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0 216 474 54 54

Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Merkezi İstanbul

Dünyaca tanınmış bir saç ekim doktoru olan Koray Erdoğan saç ekimi konusunda en usta ellerden biri. Maddi olarak bir sıkıntınız yoksa kesinlikle kendisini tercih edebilirsiniz. Harika işler başarmıştır ve tüm dünyada saç ekimi konusunda tanınmış bir uzmandır. Dr. Koray Erdogan Saç Ekim Fiyatları Ortalama 20.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. Bir çok ünlü sanatçı oyuncu ve iş adamının saç ekimini kendisi yapmıştır.

Asmed Hair Transplant – Dr. Koray Erdogan İletişim Bilgileri:

Adres:Küçükbakkalköy Mahallesi Atilla Ilhan Cd No:29 Ataşehir/ Istanbul
Telefon : 0 216 464 11 11

Dr. Zekeriya KUL Saç Ekimi İstanbul

İstanbul Fulya’da Vital Hospital’de hizmet vermektedir. Türkiye’nin en estetik saç ekimini yapan doktorlarından biridir. Sadece saç ekimi değil bir çok estetik cerrahi yönteminde bulunmaktadır. Hastaları ile son derece samimi ve net bir şekilde konuşur. Op.Dr. Zekeriya KUL Saç Ekim Fiyatı Ortalama 8.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Dr. Zekeriya KUL İletişim Bilgileri:

Adres : Teşvikiye Mh. Hakkı Yeten Caddesi  No:23 K:5 D:15  Vital Fulya Şişli/İstanbul
Telefon : 0 212 241 44 44

Saç ekimi fiyatını oluşturan temel unsurlar:

- Estetik saç ekim operasyonlarında estik doktoru veya dertmatolog doktor olmalıdır,

- Cerrahi bir ameliyat olması nedeniyle, tam donanımlı bir hastanede yapılmalıdır,

- En az 3 yardımcı sağlık teknisyeni bir saç ekimi operasyonu için ortalama tam zaman harcaması,

- Kullanılan malzemeler: Operasyonun türüne göre, FUE ise mikro motor, petriler, punchlar, ve diğer tıbbi temel malzemeler veya DHI tekniği ise bunlara ek olarak DHI choi uçları,

- Ameliyat öncesi ve sonrası kan tahlili tetkikleri ve tedaviden sonra ilaç verilmesi.

- Bunların dışında yabancı bir ülkeden geliyorsanız uçak, otel ve transfer ücretleri de eklenmektedir.

Yorumlar