İşitme engellilerden Mehmetçik'e videolu destek

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneği, TSK'nin Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda mücadele eden Mehmetçik'e destek için klip hazırladı

Google Haberlere Abone ol

İşitme Engelliler Eğitim Faaliyetleri Derneğinde çalışan işaret dili eğitmenleri ve tercümanları, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na, çektikleri klip ile destek verdi.

Afrin'de terör örgütlerine karşı mücadele eden Mehmetçik'e destek için hazırlanan klipte, üzerinde ay-yıldız bulunan beyaz tişörtler giyen işaret dili eğitmenleri ve tercümanları duygularını işaret diliyle aktardı.

Klipte şu mesajlar verildi: "Ben işitme engelliyim, duyamam ve konuşamam ama tüm insanlar gibi kalbim çarpar, kimi zaman burkulur yüreğim, kimi zaman canım yanar. Kimi zamansa sevinir tüm insanlar gibi. Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan tüm Mehmetçikler atar bu süreçte, bu sessiz yürekte. Harekatın birinci ayının sonunda bizler için canını esirgemeyen tüm Mehmetçiklere minnettardır bu yürek ve vatan uğruna şehit düşen tüm Mehmetçikler içinse gözyaşlarım sel, kalbim mezar olmuştur. Tüm sessizler sizinle."

Yorumlar