İrem Derici Cem Belevi ayrıldı mı neden, açıklama geldi?

İrem Derici Cem Belevi ayrıldı mı, neden ayrıldı, ikili arasındaki aldatma iddiaları doğru mu? Cem Belevi iddialar üzerine açıklamalarda bulunarak günlerdir devam eden tartışmaya yeni bir boyut kazandırdı. İşte son durum:

Google Haberlere Abone ol

İrem Derici Cem Belevi ayrıldı mı, ikili arasındaki aldatma iddiaları doğru mu?

İrem Derici ile Cem Belevi arasındaki gelgitli ve fırtınalı birliktelikte yeni gelişmeler yaşanıyor.

Aldatma iddiaları nedeniyle bir araya ayrı düşen ikili sonra tekrar beraber olmuşlardı; ancak yeni gelişmelere göre ikilinin arasına tekrar kara kediler girdiği öğrenildi.

Aşklarına ikinci bir şans veren İrem Derici ve Cem Belevi'nin birliktelikleri hüsranla son buldu. Belevi'nin; Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düşünce İrem Derici'den gönderme gecikmedi.

İrem Derici Cem Belevi ayrıldı mı?
İrem Derici Cem Belevi ayrıldı mı?

 

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin, yaz aylarında meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Konuyla alakalı bir açıklama yapmayan ikili, birkaç ay sonra ilişkisini noktalama kararı almıştı. İkili, birbirlerini sosyal medya hesaplarından silmişti.

Bu yaşananların ardından 'İbo Show Yılbaşı Özel'e konuk olan İrem Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, "3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar" ifadelerini kullanmıştı.

Cem Belevi ise, İrem Derici'nin 'aldatılma' açıklaması üzerine, "Özel hayatımla ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle, gücümle zaten ilgileniyorum. Böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum" demişti.

Ardından Belevi, ayrılıklarının 96'ncı gününde Derici'ye, 96 gül göndermişti. Yakışıklı şarkıcı, konuyla ilgili; "Böyle bir olayı yalanlamıyorum, barışmış olabiliriz. İrem dünya tatlısı birisi. En güzel gülleri hak ediyor bu işler kısmet barışmış olabiliriz" demişti.

Belevi'nin bu hamlesinin ardından ikili, ilişkilerine ikinci bir şans vermişti. 

Barışma sonrası Hollanda'da aşk tazeleyen ünlü çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmıştı. İkili, Amsterdam tatilinden dönüşte ayrılmıştı. Şehirde aşk fotoğrafları paylaşan şarkıcı çiftin ayrılık sebebinin ise kaybolan valiz olduğu ortaya çıkmıştı.

Derici'nin, İstanbul Havalimanı'nda valizinin başkası tarafından alındığını fark edince, argo kelimeler kullandığı iddia edilmişti. Şarkıcı, sevgilisinin uyarılarına rağmen sakinleşmeyince, ikili arasında gerginlik başladığı öğrenilmişti. Derici, havalimanında ayrıldığı sevgilisini Instagram hesabından engelleyip, daha önce paylaştığı fotoğrafları silmişti. Belevi de kız arkadaşının hamlesine karşılık, sosyal medya hesaplarından kareleri yayından kaldırmıştı.

Tüm bu yaşananlar sonrasında aralarını düzelten İrem Derici ile Cem Belevi'den kötü haber geldi. İlişkileri bir dargın bir barışık giden çift yine ihanet iddiası nedeniyle ayrıldı. Popçu Cem Belevi'nin, İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı öne sürüldü.

İrem Derici, basına yansıyan haberlerin ardından Instagram hesabından Cem Belevi'ye gönderme yaptı. Ünlü şarkıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler.

35 yaşındaki İrem Derici'nin paylaşımının ardından 34 yaşındaki Belevi'den herhangi bir açıklama gelmedi.

Öte yandan altı yıl önce radyocu Rıza Esendemir'den boşanan Derici, "İkinci evliliği yapacak mısınız?" sorusuna, "Evlenmeyeceğim ulan. Köpek gibi çalışıp, prensesler gibi yaşıyorum. Çoluk çocuk istemiyorum. Köpeğime bile zor bakıyorum. 35 yaşındayım, gezmek istiyorum, görmek istiyorum. Bak Merve (Özbey) ikinci çocuğu yapıyor. Ben onlara agu cugu yapıyorum uzaktan, yetiyor" cevabını vermişti.

Tüm yaşananlardan sonra ikilinin ayrıldığı belirtiliyor.

AÇIKLAMALAR PEŞ PEŞE GELDİ

Cem Belevi, katıldığı ödül töreninde basın mensuplarının karşısına çıktı. Şarkıcı, biten ilişkisi hakkında şu açıklamayı yaptı:

İlişkimle ilgili konuşmayı sevmiyorum ama paylaşım yaptığı için birkaç şey söylemek istiyorum, kendisine de ilettim zaten. Aslında biz İrem'le daha önce ilişkimizi noktaladık. Bunu duyurmak istemedi, benden de rica etti. Özel bir sebebi var, kendisine ve ilişkimize saygı duyduğum için o da bende kalacak.

Her şeyden önce karşımda bir kadın var, çok değerli bir meslektaşım var, çok güzel de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış.

Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz ilişki yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk şarkıları yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok başka başka şeyler! Böyle bir şey olabilir mi? Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı, olamaz da.

Benim aşka böyle bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok saygı duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim de içim çok rahat. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir kadını aldatamam, beceremem böyle şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım.

Cem Belevi'nin "Aldatmadım" sözlerinin ardından İrem Derici yeni bir paylaşım geldi. "Ses katıtlarını yayınlarım" diyerek 'ihanet' iddiasının arkasında duran şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

Über samimiyetsiz açıklamayı izledim. Ben birkaç saat uyuyup uyanayım, her şeyi anlatayım. Sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi, ne dersin? 'Yaz sonuna kadar İrem'i şutlarım zaten, şu takvimi bir doldurayım, şimdi kötü çocuk imajı çizemem' mi olsun ilk konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer'lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim mevzuya, bana fartk etmez.

CEM BELEVİ KİMDİR?

Cem Belevi 4 Haziran 1987 tarihinde dünyaya geldi.

Hem şarkıcı hem de oyuncudur.

En çok Ayshe ile "Kim Ne Derse Desin"de yaptığı işbirliğiyle tanınır. 

Brunel Üniversitesi'nde uluslararası işletme okudu . Annesi ressam, babası piyanist. 

2013 yılında ilk albümü Bilmezsin'i çıkardı . "Günaydın Sevgilim" (Türkçe: "Günaydın sevgilim" ) albümün baş şarkısı ve ilk klibi oldu. Albüm fazla ilgi görmese de şarkı Türk müzik yöneticisi Samsun Demir'den etkileniyor. 

Şarkı daha sonra Enbe Orkestrası & Behzat Gerçeker'in albümünde yeniden düzenlendi. 

2014 yılında Sway'in Türkçe versiyonu olan "Kim Ne Derse Desin" için Ayşe ile düet yaptı. 

Şarkı Türkiye'de çok başarılı oldu ve 2014 Türkiye Müzik Ödülleri'nde en iyi çıkış kategorisinde aday gösterildi.

2015 yılında ikinci single'ı "Sevemez Kimse Seni" yayınladı,daha önce Zeki Müren ve Muazzez Ersoy tarafından seslendirildi . 

Klip, yönetmenliğini Hasan Kuyucu'nun yaptığı 25 Mayıs 2015'te yayınlandı. 

Video Santorini'de geçiyor.


 

Yorumlar