İmamoğlu'nu reddetti Kaftancıoğlu ile buluştu

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu’nun yemek davetini reddettikten sonra Akmerkez'de Canan Kaftancıoğlu ile buluştu.

Google Haberlere Abone ol
İmamoğlu'nu reddetti Kaftancıoğlu ile buluştu

Gazeteci Zafer Şahin’in aktardığına göre, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun önceki gün kendisine yaptığı yemek davetini reddetti. Ancak, dün Kılıçdaroğlu'nun Akmerkez Papermoon restoranında Emre Kongar, Canan Kaftancıoğlu ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ile bir araya geldiği bilgisi paylaşıldı.

KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU ARASINDAKİ DİYALOG

Gazeteci Zafer Şahin, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Kılıçdaroğlu'nun İmamoğlu'nun dün kendisine yaptığı yemek davetini nazikçe reddettiğini belirtti. Bu davet, Altan Öymen’in eşinin cenazesinin ardından gerçekleşti.

AKMERKEZ'DE ÜST DÜZEY GÖRÜŞME

Davetin reddedilmesinin ardından, Kılıçdaroğlu'nun dün Akmerkez Papermoon restoranında Emre Kongar, Canan Kaftancıoğlu ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ile bir araya geldiği bildirildi.

Görüşmenin saat 15.00'te başlayıp, yaklaşık 18.00'de sona erdiği kaydedildi.

Kılıçdaroğlu, siyasi kariyerini kendisine borçlu olan İmamoğlu'nun onu sırtından vurduğunu düşünüyor. Kongrede ona karşı yaptığı çalışmalar da bunun en önemli göstergesi oldu. Öte yanadn İmamoğlu'nun parti içindeki Alevi kesimine karşı olan tavrı da yine tepki çeken iddialar arasında bulunuyor.

 

Yorumlar