İletişim Uzman Yardımcılığı Sınavı Başvuru süresi uzatıldı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'na alınacak İletişim Uzman Yardımcılığı Sınavı Başvuru süresi uzatıldı. Başvurular Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden alınıyor.

Google Haberlere Abone ol

İletişim Uzman Yardımcısı olmak isteyen ancak başvuruyu kaçıranlar için yeni bir imkan doğdu. Başvuru süreleri uzatıldı.

İletişim Başkanlığınca iletişim uzman yardımcılığı sınavı için ek başvuru süresi getirildi. Başvurular 17-18 Şubat tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda, iletişim uzman yardımcılığı sınavı için başvuruların 13-31 Ocak tarihleri arasında yapıldığı hatırlatılarak, 24 Ocak'ta meydana gelen deprem nedeniyle Elazığ ve Malatya'da bulunan ve başvuru yapamayan adayların ek süre talebinde bulundukları belirtildi.

Söz konusu taleplerin değerlendirilmesi sonucu sınav için ek başvuru süresi getirildiği bildirilen ilanda, adayların başvuru işlemlerini 17-18 Şubat tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr) üzerinden gerçekleştirebileceği kaydedildi.

Yorumlar