İbrahim Ufuk Kaynak kimdir, nerelidir? İbrahim Ufuk Kaynak kaç yaşında?

İbrahim Ufuk Kaynak'ın kim ve nereli olduğu soruları daha ilk gün Ahsen TV'ye verdiği röportajın ilk bölümünden itibaren merakla sorulmaya başlandı. Sonrasında ise başta Yeni Şafak olmak üzere birçok kanal yayın organı tarafından ilgiyle takip edilen Kaynak, Türkiye'de tanınan bir isim oldu.

İbrahim Ufuk Kaynak kimdir, nerelidir, kaç yaşında, Ahsen TV röportajındaki adam kim? Ahsen TV röportajındaki adam kim, İbrahim Ufuk Kaynak kimdir, nerelidir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, mesleği nedir?

Sokak röportajlarıyla öne çıkan Ahsen TV'nin röportajlarından birinde denk gelen vatandaş son günlerde sosyal medyada viral oldu.

İBRAHİM UFUK KAYNAK KİMDİR?

Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu, iç ve dış saldırıları, ekonomik krizin nedenleri, hükümete yönelik saldırıların perde arkası gibi konularda yaptığı yorumlar vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

Vatandaşın röportajını Melih Gökçek de dahil birçok isim Twitter hesabı üzerinden paylaşarak ona destek oldu.

İbrahim Ufuk Kaynak kimdir
İbrahim Ufuk Kaynak

 

Röportaj kısa süre içerisinde Twitter, Facebook, Youtube ve diğer sosyal medya platformlarında viral oldu.

Videonun viral olmasıyla birlikte vatandaşlar röportajdaki adamın kim olduğunu merak etmeye başladı.

Hatta bazıları, AK Parti'nin kesinlikle onu görevlendirmesi gerektiğini belirtti.

Ahsen TV röportajındaki adam kim, İbrahim Ufuk Kaynak kimdir, nerelidir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, mesleği nedir?
İbrahim Ufuk Kaynak'ı keşfeden gazeteciler yeni röportajlar istiyor.

 

Ahsen TV sokak röportajındaki adam kim soruları giderek çoğalmaya başlarken yaptığımız kısa bir araştırmada vatandaşın kim olduğunu bulduk.

Ahsen TV sokak röportajındaki adamn İbrahim Ufuk Kaynak'tır.

60 yaşında olan İbrahim Ufuk Kaynak, aslen Trabzonlu, anne tarafından ise Ordulu'dur.

İbrahim Ufuk Kaynak, Hacattepe Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü mezunudur.

Araştırmacı olan Kaynak yurt dışında birçok ülkeyi gezmiş, Türkiye, Osmanlı ve Selçuklu tarihi üzerine çeşitli araştırmalarda bulunmuş bir isimdir.

Engin bilgisiyle dinleyenleri mest eden İbrahim Ufuk Kaynak, son günlerde birçok televizyon kanalı tarafından röportajlar için aranan isim oldu.

Röportajın tamamı şöyle:

Yorumlar

Ihsan İbrahim beyin bütün kanallarda konuşması lazım,maşaaĺah adam dünya tarih ansiklopedisi sanki Allh zihin açıklığı versin inşallah.
orhan cengiz Tebrikler ibrahim bey,Türkiye üzerinde oynanan oyunları herşeyi bütün açıklığıyla açıkladınız.Düşüncelerimizin tercümanı oldunuz.Okumayan araştırmayan öğrenmek istemeyen bir toplum içinde ufku geniş bakış göremeyiz.
Süleyman Nohut Aklı olup da aklını kullanmayanlarin akıllarını kullana bilmeleri için, sayın ibrahim ufuk kaynak beyin etkin medyada program yapması gerekir.
Fehmi HÜR Adam gibi adam yüreğine sağlık. Turkiye gerceklerini anlatiyor
Ayse sancak Evet