İbrahim Tatlıses öldü mü? Son Dakika İbrahim Tatlıses öldü haberlerinin aslı nedir? Sağlık durumu nasıl?

İbrahim Tatlıses öldü mü yaşıyor mu soruları bu aralar hayranları tarafından merak ve endişeyle soruluyor. Çünkü yer yer kaynağı belirsiz sosyal medya paylaşımları Tatlıses dahil birçok kişinin ölüm haberini yayıyor. Peki, işin aslı nedir?

Google Haberlere Abone ol
İbrahim Tatlıses öldü mü? Son Dakika gelişme nedir

İbrahim Tatlıses son dakika haberleri: İbrahim Tatlıses öldü mü, sağlık durumu nasıl? Tatlıses öldü mü yaşıyor mu soruları bir kez daha sosyal medyanın en çok sorulan soruları olmaya başladı. Ünlü sanatçının ölümden döndüğü silahlı saldırı sonrasında yaşadığı trafik kazası onu oldukça yormuş olsa da henüz onu öldürmedi. Ünlü sanatçı, en son Almanya turnesinde verdiği konserlerle sevenleriyle buluştu. Dolayısıyla öldüğü yönündeki haberleri aslında konser salonlarından izliyordur. Peki, İbrahim Tatlıses'in öldüğü iddiaları nereden çıkıyor, kim ortaya atıyor bu iddiaları?

İBRAHİM TATLISES ÖLDÜ MÜ?

Bilindiği üzere İbrahim Tatlıses, bir kez uzun namlulu silahlarla düzenlenen silahlı saldırıda ölümden dönmüştü. Daha sonra başına talihsiz bir trafik kazası geldi. Her iki olaydan da kurtulmayı başaran Tatlıses'in sağlık durumu şu anda gayet iyi ve yerinde. Ancak sosyal medyada sık sık "İbrahim Tatlıses öldü mü" şeklinde haberler çıkmasına bir anlam verilemiyor. 

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses geçirdiği kazalarla gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren İmparator lakaplı şarkıcının sağlık durumu merak konusu oldu. Tatlıses'in hayranları "İbrahim Tatlıses öldü mü?" sorusuna yanıt ararken ünlü sanatçıya ilişkin böyle bir durumun söz konusu olmadığı ortaya çıktı. 

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde aracıyla seyir halindeyken trafik kazası geçirdi.

1 Ocak 1952 yılında dünyaya gelen İbrahim Tatlıses, geçirdiği kazalarla gündeme geldi. Sosyal medyada, 70 yaşınaki usta sanatçının öldüğüne dair iddialar ortaya atıldı. İbrahim Tatlıses hakkındaki iddialar doğru değildir.

Kazanın ardından araç içerisinde mahsur kalan Tatlıses'i kurtarmak için bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. Tatlıses'in ilk sözleri "Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız." oldu. Ünlü sanatçının sağlık durumunun şuan iyi olduğu biliniyor.

İbrahim Tatlıses 1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa'da dünya geldi. Şu anda 70 yaşında olan Tatlıses ya da asıl adıyla İbrahim Tatlı, Türk şarkıcı, yapımcı, oyuncu, yönetmen, televizyon programcısı, iş adamıdır.

İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve bu sene 20. yılı olan İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Türkiye'de lakabı İmparator'dur.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

TATLISES'İN EN SON MESAJI

Evinde dinlenen Tatlıses, sosyal medya hesabından kazayla ilgili bir paylaşım yaptı. "Allah yüzümüze baktı. Allah’ın sevgili kuluyum demek ki bize çok dua ediyorsunuz.” ifadelerini kullanan Tatlıses, "Yüce Allah yine bir kıyak geçti. Oradan biz nasıl sağ çıktık ben hala şaşırmış vaziyetteyim. Yabancı filmlerde kamera araba içinde takla atar ya, aynen öyleydi. Habire döndüm ama bir yere varamadım. Melek gönderdi dedi ki, 'Onların önünde kaya ol'. Kayaya çarpıp durduk. Bir çalışanımız var. 'İbrahim Bey biz yaşıyor muyuz?' dedi. Dedim ki 'Allah bizi kurtardı." dedi.

Daha sonra alçılı ayaklarını yayınlayan ünlü türkücü, paylaşımında; "Ziyaret günümüz kapanmıştır. Adam gününde gerek! Aradan bir hafta geçmiş, e bana ne,? Ben yaptıklarımın karşılığını kazadan çıkarak aldım. Gerisini sizler düşünün. Şükürler olsun Rabbime." dedi.

Ünlü ismin bu sözleri kime söylediği merak konusu oldu.

BİR KEZ DAHA "BÜYÜK DEDE" OLDU

İbrahim Tatlıses ile ilgili magazin dünyasında en son yer alan haberler bir kez daha "Büyük Dede" olmasıyla ilgiliydi. Oğlu Ahmet, üçünü kez "dede" oldu. 

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in eski eşi Adalet Sara ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ahmet Tatlıses, üçüncü kez dede oldu. Ahmet Tatlıses, yaşadığı sevinci sosyal medya hesabından paylaştı.

İbrahim Tatlıses öldü mü, neden öldü haberleri çıkıyor?
İbrahim Tatlıses öldü mü, neden öldü haberleri çıkıyor?Son dönemde babası İbrahim Tatlıses ile yaşadığı polemikler ve karşılıklı sert açıklamalarla gündeme gelen Ahmet Tatlıses, üçüncü kez dede oldu. Mert Tatlıses'in kızı Ayza dün dünyaya geldi. Tatlıses, mutluluğunu Instagram hesabı üzerinden dile getirdi.

Ahmet Tatlıses şu mesajı yayınladı: Sevgi ve saygı dolu bir ailenin en değerli hazine olduğunu hepimiz bilir, kabul ederiz değil mi?Bu hazineyi değerli kılan 2 şey var; önce onu bulmak sonra değerini bilmek…Bugün üçüncü kez büyükbaba oldum,Yavrum Mert’imin, üçüncü yavrusu dünyamıza geldi.AYZA kızım, adı gibi ay yüzlü kızım hoş geldin, sefalar getirdin…Hayırlı bir insan ve evlat ol inşallah…Allah seni bizlere bağışlasın.


 

Yorumlar