İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı'dan şikayetçi oldu

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı'nın kendisini tehdit ettiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı'dan şikayetçi oldu - Sayfa 1

İbrahim Tatlıses, kendisini tehdit ettiği iddiasıyla oğlu Ahmet Tatlıses’ten şikâyetçi oldu. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde önceki gün ifade veren sanatçı, kendisine ait 20 dairenin satışından dolayı oğluyla anlaşmazlık yaşadıklarını ve bu nedenle tehdit edildiğini söyledi.

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı'dan şikayetçi oldu - Sayfa 2

İbrahim Tatlıses ifadesinde şunları söyledi:

“Benim Bitez’de Tatlıses Konakları’nda 21 adet dairem var. Bunlardan 20 tanesini bulduğum bir müşteriye satacaktım. Ancak öz oğlum Ahmet Salim Tatlıses daireleri kendisinin satacağını ve bu işe beni karıştırmayacağını söylüyormuş. Benim Tatlıses Konakları’na gelmeme de engel olarak 18 Haziran’da ‘O buraya bir gelsin hele görüşürüz, ben burada onu bekliyorum’ şeklinde tehditvari konuşmuş. Bu konuşmaları Şule ismindeki genel müdürüm bana aktardı."

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı'dan şikayetçi oldu - Sayfa 3

"Ahmet Salim Tatlıses şu anda benim dairelerimin olduğu bu konutlarda yaşamaktadır. Burada önceden sattığı bir dairede geçici olarak bulunmaktadır. Özetle, beni mülkiyetimdeki daireleri benim satmamam ve kendisinin satması konusunda beni tehdit etmektedir."

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı'dan şikayetçi oldu - Sayfa 4

" Hatta benim bulduğum müşterileri kendisinin bulduğu müşterilere telefonla aratmış, ‘Siz buraya boşuna heveslenmeyin, burayı biz satın alacağız, geri adım da atmıyoruz’ şeklinde konuşmalar olmuş. Mülklerimle ilgili kararlarıma engel olmaya çalışan ve beni gıyabımda tehdit ederek bulduğum müşterilerimi de tehdit eden Ahmet Salim Tatlıses’ten şikayetçiyim. Ateşli silahı olup olmadığını görmedim, ancak olabilir diye düşünüyorum.”