Hepsiburada, siparişleri tatil yerlerine de ulaştırıyor

-Hepsiburada, yaz tatili dolayısıyla müşterilerine verdikleri siparişlerini tatile gittikleri yerde teslim alabilme imkanı sağlıyor

Google Haberlere Abone ol
Hepsiburada, siparişleri tatil yerlerine de ulaştırıyor

İSTANBUL (AA) - e-ticaret platformu Hepsiburada, yaz tatili dolayısıyla müşterilerine verdikleri siparişlerini tatile gittikleri yerde teslim alabilme imkanı sağlıyor.

Hepsiburada'dan yapılan açıklamaya göre, eğitim öğretim yılının ve Ramazan Bayramının sona ermesinin ardından tatil yoğunluğunun başlamasıyla, müşterilerine teslimat esnekliği sağlayan şirket, müşterilerinin tüm tatil ihtiyaçlarını kolaylıkla diledikleri yere ulaştırıyor.

Tatil hazırlığı yapanlar, Hepsiburada platformuna yazlıklarının veya konaklayacakları otel, pansiyon gibi tesislerin adres bilgisini ekleyerek evde verdikleri ürün siparişini tatile gittikleri yerde teslim alabiliyor.

Öte yandan Hepsiburada platformunda hazırlanan özel sayfada, tatilde gerekli olan tüm ürünler, kadın, erkek ve çocuklar için ayrı kategoriler altında listeleniyor.

Hepsiburada ana sayfasından erişilen özel bölüm ile tatilciler, plaj çantasından güneş kremine, şapkadan mayoya tatilde lazım olan binlerce ürünü kolaylıkla bulabiliyor.

Yorumlar