Hehefim Sensin nerede çekildi? Çekildiği yer neresi?

Hedefim Sensin nerede çekildi veya çekildiği yer neresi ülkemizin hangi güzel köşesi burası seyirciler tarafından merak ediliyor. Başrollerinde Ata Demirer ile Demet Akbağ'ın oynadığı film her defasında beğeniyle izlenirken; filmin çekildiği yer de dikkatlerden kaçmıyor. İşte çekildiği yer:

Google Haberlere Abone ol

Hedefim Sensin nerede çekildi veya Hedefim Sensin çekildiği yer neresi soruları filmi izleyenler tarafından cevapları aranan sorular oldu. Başrollerinde ünlü komedyen Ata Demirer ile Demet Akbağ'ın oynadığı filmin çekildiği yerlerin güzelliği filmi izleyenlerin dikkatlerinden kaçmıyor. Öte yandan filmin konusu ve oyuncuları da yine dikkat çekiyor. Peki, Hedefim Sensin nerede çekildi, oyuncuları kimler, konusu nedir?

Hehefim Sensin nerede çekildi? Çekildiği yer neresi?

Başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ'ın oynadığı film 2018 yılında sinema salonlarında seyirciyle buluşmuştu. Sinema severler yerli komedi türündeki başarılı projelerden olan Hedefim Sensin filmi televizyon ekranlarında da ilgi görüyor.

Hehefim Sensin nerede çekildi? Çekildiği yer neresi?

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün yaptığı filmin senaryosu, aynı zamanda oyuncusu olan Ata Demirer tarafından kaleme alındı. Yani senaristi aslında Ata Demirer'in kensidir. Başrolde, Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın yanısıra Gonca Vuslateri de yer alıyor.

Peki, filmin konusu nedir? Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesinden oluşuyor.

Hehefim Sensin nerede çekildi? Çekildiği yer neresi?

Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar.

Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır.

Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur.

Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur.

Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir.

Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır.

Türk sinemasının yerli komedi türündeki başarılı yapımlarından olan Hedefim Sensin'in çekimleri Çanakkale Gökçeada'da yapılmıştır.

HEDEFİM SENSİN FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Hedefim Sensin filminde rol alan oyuncular şunlardır: 

Ata Demirer

Demet Akbağ

Gonca Vuslateri

İlker Aksum

Tarık Ünlüoğlu

Erkan Can

Hakan Salınmış

Hande Dane

Ayten Uncuoğlu

Zeynep Alkan

Bilge Yenigül

İştar Gökseven

Rıza Akın

Deniz Gürzumar

Aşkın Şenol

Nedim Suri

 

Yorumlar