HDP binalarından çıkanlar

HDP'ye yönelik operasyonlarda parti binalarda ele geçirilen terör örgütü paçavraları ve pankartları görenleri şaşırtmadı.

HDP binalarından çıkanlar - Sayfa 1

Terör örgütü PKK'ya yönelik 40 ilde gerçekleştirilen operasyon kapsamında aramaların yapıldığı Aydın ve Batman HDP il binalarında PKK paçavraları, terörist elebaşı Öcalan posterleri ve örgüt propagandası yapılması için hazırlanan afişler ele geçirildi.

HDP binalarından çıkanlar - Sayfa 2

PKK terör örgütüne yönelik 40 ilde düzenlenen operasyon kapsamında PKK/KCK terör örgütünün kadın yapılanması olan TJA (özgür kadın hareketi) içerisinde faaliyet yürüten şahıslarla irtibatlı oldukları gerekçesiyle HDP Aydın il binasında arama yapıldı.

HDP binalarından çıkanlar - Sayfa 3

Aramada, çok sayıda örgütsel doküman, örgüt propagandası yapılması için hazırlanan afişler ile PKK'lı teröristlere ait fotoğraflar bulundu.

HDP binalarından çıkanlar - Sayfa 4

Batman HDP il ve merkez ilçe binalarında da çok sayıda örgütsel doküman, örgüt propagandası yapılması için hazırlanan afişler, terör örgütü mensuplarının afiş ve fotoğrafları ile eli kanlı terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın fotoğrafları ele geçirildi.