Hayatta Her Şey Var izle 17 Ocak 2021 Pazartesi son bölüm full tek parça izle

Hayatta Her Şey Var izle 17 Ocak 2021 Pazartesi izle son bölüm full tek parça bölümü Nur Viral'in sunumuyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Nuray Sayarı burç yorumları ile katıldığı programda neşeli vakit geçirmek isteyen seyirciler de ekran başından dahil oluyor.

Hayatta Her Şey Var izle 17 Ocak 2021 Pazartesi izle son bölüm full tek parça günkü son bölümü her hafta olduğu gibi bu hafta yine sabah saatlerinin izlenen programı olmaya devam ediyor. Programın bugünkü ilk bölümünde Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk oluyor. Nur Viral'in sunumunu yaptığı Hayatta Her Şey Var bugün yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Normal şartlarda Beyaz TV'de hafta içi her gün sabah saatlerinde seyirciyle buluşan Hayatta Her Şey Var programı bu yaz yayınlanmadı. Ancak Pazartesi günleri Nur Viral ile Nuray Sayarı tarafından program yine de çekiliyor. Çekilen porgram Nur Viral'in Youtube kanalı üzerinden de yayınlanıyor. 

Hayatta Her Şey Var izle canlı 20 Eylül 2021 Pazartesi full tek parça
Nur Viral

 

Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı ve Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk olduğu Hayatta Her Şey Var 17 Ocak 2021 Pazartesi günü yeni bölümüyle Beyaz TV ekranlarında canlı yayın ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Canlı yayın linki haberin altında. Hayatta Her Şey Var Canlı İzle linkini altta bulabilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var
Hayatta Her Şey Var, hafta içi her gün sabah saatlerinde Nur Viral tarafından sunuluyor.

 

NUR VİRAL KİMDİR?

Hayatta Her Şey Var programının sunucusu Nur Viral kimdir? Nur Viral, 13 Mayıs 1974 yılında İstanbul'da doğmuştur ve 46 yaşındadır. Boğa burcu olan Nur Viral boyu 1,73, kilosu 59'dur.

Nur Viral, çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yaptı.

Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs Pazartesi canlı izle full tek parça
Hayatta Her Şey Var programının sunucus Nur Viral

 

Daha çok sağlık temalı programlar sunan Nur Viral ilk olarak Tatlıses TV'de sunuculuğa başladı.

Daha sonra Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları sundu. 

HAYATTA HER ŞEY VAR 13 OCAK GÜNÜ

HAYATTA HER ŞEY VAR 10 OCAK 2021 PAZARTESİ BÖLÜMÜ

Hayatta Her Şey Var bugünkü bölümü şöyle:

Ekleniyor...

 

BEYAZ TV CANLI İZLE 

Yorumlar

ipek ben Nur Virali severek izliyorum çok güzel yorumlayan Nuray Sayarı hanım efendiyede çok teşekkür ederim umarım hayatta hep mutlu olurum bir başak burcu olarak sevdiğim kişiyle güzel bir yuva kurmak benim hakımdır diye düşünüyorum. umarım olur herşeyin hayırlısı amin.
Hanife Ümit Mermer Bu ara çok şanssızım. Belki, artık, şans bana döner. 0541-2791277- Ümit Mermer
Hanife Ümit Mermer Astroloji haritası ana sayfa için, çekilişe katılmak için istiyorum
Ümit mermer Çekilişe katılmak istiyorum
Kadriye ÖZSARIKAMIŞ 7 yıldır hiç kaçırmadan izliyorum bugün ayın 7 si benimde 7 rakamı uğurum bunun için lütfen BENI SECIN nural sayari süper yorum yapıyor ben 14.03.1961 Ankara doğumluyum kadir gecesinde doğmuşum