Hayatta Her Şey Var 20 Kasım izle son bölüm Nur Viralle Hayatta Her Şey Var canlı izle

Hayatta Her Şey Var 20 Kasım son bölüm izle: Nur Viral'in sunumu ve Nuray Sayarı'nın katılımıyla bugün bir kez daha ekrana geldi. Nuyar Sayarı'nın burç yorumları yaptığı programın son bölümü izlemek isteyenler buradan seyredebilir.

Hayatta Her Şey Var 20 Kasım son bölüm izle: burç yorumları Nuray Sayarı 6 Kasım 2023 Pazartesi Nur Viral bugünkü son bölümü her hafta olduğu gibi bu hafta yine sabah saatlerinin izlenen programı olmaya devam ediyor. Programın bugünkü ilk bölümünde Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk oluyor. Nur Viral'in sunumunu yaptığı Hayatta Her Şey Var bugün yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Hayatta Her Şey Var 20 Kasım izle son bölüm Nur Viral ve Nuray Sayarı ile son bölüm.

HAYATTA HER ŞEY VAR 20 KASIM SON BÖLÜM FULL İZLE

Normal şartlarda Beyaz TV'de hafta içi her gün sabah saatlerinde seyirciyle buluşan Hayatta Her Şey Var programı bu yaz yayınlanmadı. Ancak Pazartesi günleri Nur Viral ile Nuray Sayarı tarafından program yine de çekiliyor. Çekilen porgram Nur Viral'in Youtube kanalı üzerinden de yayınlanıyor. 

Hayatta Her Şey Var programı Nuray Sayarı Canlı Bugün 11 Nisan 2022 Pazartesi Nur Viral İzle?
Nur Viral

 

Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı ve Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk olduğu program günü yeni bölümüyle Beyaz TV ekranlarında canlı yayın ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Canlı yayın linki haberin altında. Canlı İzle linkini altta bulabilirsiniz.

Hayatta Her Şey Var programı Nuray Sayarı Canlı Bugün 11 Nisan 2022 Pazartesi Nur Viral İzle?
Hayatta Her Şey Var, hafta içi her gün sabah saatlerinde Nur Viral tarafından sunuluyor.

 

NUR VİRAL KİMDİR?

Nur Viral, 13 Mayıs 1974 yılında İstanbul'da doğmuştur ve 46 yaşındadır. Boğa burcu olan Viral boyu 1,73, kilosu 59'dur.

Viral, çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yaptı.

Daha çok sağlık temalı programlar sunan Nur Viral ilk olarak Tatlıses TV'de sunuculuğa başladı.

Daha sonra Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları sundu. 

 BEYAZ TV CANLI İZLE 

Yorumlar

Hamdiye kertis 04.05.1993 Bu hafta beni ne bekliyor
Sabah çulha Koc burcuyum hafta sizinle başlıyor... Kızım boga burcu böbrek nakli.... Sizinle mutlu iyiki varsınız
ipek ben Nur Virali severek izliyorum çok güzel yorumlayan Nuray Sayarı hanım efendiyede çok teşekkür ederim umarım hayatta hep mutlu olurum bir başak burcu olarak sevdiğim kişiyle güzel bir yuva kurmak benim hakımdır diye düşünüyorum. umarım olur herşeyin hayırlısı amin.
Hanife Ümit Mermer Bu ara çok şanssızım. Belki, artık, şans bana döner. 0541-2791277- Ümit Mermer
Hanife Ümit Mermer Astroloji haritası ana sayfa için, çekilişe katılmak için istiyorum