Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs 2021 Pazartesi izle

Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs 2021 Pazartesi günkü bölümü Beyaz TV ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Ünlü sunucu Nur Viral tarafından sunulan programın her pazartesi günkü bölümünde Nuray Sayarı Burç Yorumları ile konuk oluyor.

Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs 2021 Pazartesi günkü son bölümü her hafta olduğu gibi bu hafta yine sabah saatlerinin izlenen programı olmaya devam ediyor. Programın bugünkü ilk bölümünde Nuray Sayarı yorumları ile konuk oluyor. Nur Viral'in sunumunu yaptığı Hayatta Her Şey Var bugün yeni bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Beyaz TV'de hafta içi her gün sabah saatlerinde seyirciyle buluşan Hayatta Her Şey Var programı bugün de hayranlarını yalnız bırakmadı.

Nur Viral'in sunuculuğunu yaptığı ve Nuray Sayarı burç yorumları ile konuk olduğu Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs 2021 Pazartesii günü yeni bölümüyle Beyaz TV ekranlarında canlı yayın ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Canlı yayın linki haberin altında. Hayatta Her Şey Var Canlı İzle linkini altta bulabilirsiniz.

NUR VİRAL KİMDİR?

Hayatta Her Şey Var programının sunucusu Nur Viral kimdir? Nur Viral, 13 Mayıs 1974 yılında İstanbul'da doğmuştur ve 46 yaşındadır. Boğa burcu olan Nur Viral boyu 1,73, kilosu 59'dur.

Nur Viral, çeşitli radyo kanallarında sunuculuk ve yayın yönetmenliği yaptı. 

Hayatta Her Şey Var 10 Mayıs Pazartesi canlı izle full tek parça
Programın sunucus Nur Viral kim?

 

Daha çok sağlık temalı programlar sunan Nur Viral ilk olarak Tatlıses TV'de sunuculuğa başladı.

Daha sonra Kanal 7, TNT, Samanyolu TV, Show TV, Türkmax Gurme ve BEYAZ TV olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek ve sağlık programları sundu. 

HAYATTA HER ŞEY VAR GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜM

Hayatta Her Şey Var 26 Nisan Pazartesi günü yayınlanan bölümü:

ÖNCEKİ HAFTAKİ BÖLÜM

GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜM

 

BEYAZ TV CANLI İZLE