Hakan Hatipoğlu hangi dizide oynadı?

Hakan Hatipoğlu hangi dizide ne zaman oynadı, şu ana kadar hangi televizyon yapımlarında yer aldı, kaç yaşında, uzmanlık alanı nedir? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

TV8 ekranlarında Survivor Panorama programının sunuculuğunu yapan Hakan Hatipoğlu'nun hangi dizide ne zaman oynadığı seyirci tarafından merak ediliyor. Peki, Hakan Hatipoğlu şu ana kadar hangi dizi veya filmde rol aldı, hangi karakterleri canlandırdı? İşte detaylar:

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 tarihinde Çanakkale'de dünyaya geldi. Oyuncu, sunucu, Survivor yarışmacısı ve aynı zamanda iyi bir sporcudur.

İlk ve orta öğrenimini memkeletinde tamamlayan Hakan Hatipoğlu Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde tamamladı. 

2011 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi, bu evliliklerinden Lila isminde bir kız çocukları var.

Türkiye Hatipoğlu'nu 2010 yılında düzenlenen Survivor Kızlar - Erkekler'den hatırlıyor. Daha sonra da 2015'te ise Survivor All Star'da yer aldı.

Hakan, millî bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak sutopu oynuyor.

HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE ROL ALDI?

Hakan Hatipoğlu oyunculuk kariyerine ilk olarak "Monami Magnum Kalem Ucu" reklamlarıyla başladı.

Daha sonra ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2011 yılında Bezat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Selim karakteriyle yaşadı.

Sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Memati'nin adamı rolünde yer aldı.

Sonrasında ise çeşitli reklam filmlerinde yer aldı ancak başka bir dizide oynamadı.

Oyunculuk anlamında ise 2018 yılı yapımı "Benim Adım Osssman" isimli filmde rol aldı.

Yorumlar