Hadise'ye sapık hayran şoku! Evine girmeye çalıştı

Ünlü şarkıcı Hadise bir süredir kendisini yolladığı mesajlar ile taciz eden, bununla kalmayıp, oturduğu siteye girmeye çalışan sapığı savcılığa ikinci kez şikayet etti.

Google Haberlere Abone ol

Ünlü şarkıcı Hadise, bir süredir takıntılı bir hayranı yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor. Kendisine cinsel içerikli sapıkça mesajlar atan kişi son olarak Hadise'nin oturduğu siteye girmeye çalıştı. Ünlü şarkıcı, haha önce savcılığa şikayet ettiği kişi için ikinci kez şikayette bulundu.

Popüler şarkıcı Hadise, geçtiğimiz aylarda, "Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor" dediği kişiden şikayetçi oldu. Evine mektup gönderen kişiden ürktüğünü söyleyen şarkıcının saplantılı hayranı yeniden ortaya çıktı. Dava açtığı hayranının tacizlerine devam ettiğini söyleyen Hadise, bir kez daha savcılığa başvurdu.

HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

Hadise, geçtiğimiz aylarda kendisine taciz içerikli mesajlar gönderen Ümit S. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Savcılık da, Ümit S.'nin ünlü şarkıcıya e-mail ve posta yoluyla tacizde bulunarak huzur ve sükünunu bozduğu gerekçesiyle 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açmıştı.

hadise

OTURDUĞU SİTEYE GİRMEYE ÇALIŞTI

Günaydın'da yer alan habere göre; aynı hayranının kendisini taciz etmeye devam ettiğini ileri süren Hadise, yeniden savcılığa başvurdu. Hadise, hayranının, oturduğu siteye girmeye çalıştığını, ikamet ve iş yeri adreslerine kargo yoluyla aşk mektupları gönderdiğini belirtti. Savcılık tarafından yeniden soruşturma başlatıldı.

Yorumlar