GTA 5 ücretsiz indir linki, sitesi çöktü

GTA 5 ücretsiz indir hakkı geldiği andan itibaren oyun sitesi çökme noktasına geldi. Birçok oyun sever, GTA 5 sitesi neden açılmıyor, indirme linki neden çalışmıyor diye isyan ediyor. Ancak size bir güzel haberimiz var. Acele etmeyin, sabırlı olun, aşırı yoğunluktan kaynaklı bir aksama söz konusu.

Google Haberlere Abone ol

GTA 5 ücretsiz indirmek isteyen oyun severler klavye başına hücum etti. GTA 5, bu akşam Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Yaklaşık 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirmeye açık olacak GTA V’e ömür boyu sahip olmak için yapmanız gerekenleri adım adım anlattık.

Grand Theft Auto V ya da popüler kısa adıyla GTA 5 ücretsiz indirmeye açıldı. Bu zamana dek Steam, Rockstar Games Launcher ve Epic Games Store gibi kaynaklarda ücretli olarak dijital kopyaları satılan GTA V, ilk kez ücretsiz oldu. Üstelik oyunu bir kez kütüphanesine ekleyenler, ömür boyu oynayabilecekler.

Aslında bir süredir yazıp çiziyor, üzerine konuşuyorduk. Peynir ekmek gibi satan GTA 5’in ücretsiz olarak sunulması durumunun kulağa mantıksız geldiği sonucuna varıyorduk. Ancak Steam’in en büyük rakibi olma yolunda ilerleyen Epic Games, bu kez oyuncuların gönlünü kazanacak bir adım atarak GTA 5’i tamamen ücretsiz şekilde indirmeye sundu.

GTA 5 ÜCRETSİZ İNDİRME TARİFİ

1. Adım : Epic Games’in ücretsiz GTA 5 indir sayfasına buradan gidin,

2. Adım : Sağ alt köşedeki YÜKLE butonuna tıklayın,

3. Adım : Epic Games hesabınıza giriş yapın,Hesabınız yoksa Kayıt Ol diyerek üye olun

4. Adım : Açılan penceredeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın,

5. Adım : Eğer Epic Games baştıcısı yüklüyse açın,Eğer Epic Games başlatıcısı yüklü değilse indirip kurun,

6. Adım : Epic Games Launcher’ı açın,

7. Adım : Kütüphane bölümüne gelerek GTA 5’i ücretsiz indirin.

Epic Games Store, sunucularına yapılan yoğun ziyaretçi girişini kaldıramadı. Sayfayı açıp düzenli olarak yeniden ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yukarıdaki adımları takip ederek ücretsiz şekilde kütüphanenize eklediğiniz GTA 5’e Epic Games Launcher üzerinden ömür boyu hiçbir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Ancak oyunu Epic Games Launcher haricinde başka bir başlatıcı üzerinden açmanız mümkün değil. Ayrıca sahip olduğunuz oyunları, bir başka Epic Games hesabına transfer edemiyorsunuz.

GTA 5 sistem gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 - 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) - 2.5GHz
Bellek: 4 GB
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB
Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu
Sabit Disk Alanı: 80 GB
Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core i5 3470 - 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 - 4GHZ (8 CPU)
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Ses kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
Sabit Disk Alanı: 80 GB

GTA 5 ne zamana kadar ücretsiz olarak kalacak?

Epic Games tarafından ücretsiz olarak sunulan GTA V, 14 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek. Epic Games’in resmi Webio hesabından yaptığı açıklamaya göre, oyunu kütüphanenize ekleseniz bile ani yoğunluktan dolayı indirme işlemlerinde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak endişe etmenize gerek yok, bir kez kütüphanenize eklenen GTA 5, ömür boyu sizin oluyor.

Ücretsiz indirme linki

Kaynak: Webtekno

Yorumlar